GEODETSKI ODSEK

Studijski program: GEODEZIJA - GEOMATIKA

Samo po VGGŠ

Raspored konsultacija · Geodetski odsek

ОСНОВНЕ СТУДИЈЕ - РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА
ЗИМСКИ СЕМЕСТАР ШКОЛСКЕ 2018/19. ГОДИНЕ

Р.б. Предметни наставник Термини   Предмет Кабинет
Дан     Време    
1 dr Slavoljub Tomić
tomicslavoljub@vggs.rs
utorak 11.30-12.30 Osnovi fotogrametrije
Fotogrametrija i daljinska detekcija
GR
sreda 11.00-12.00 kabinet 2
2 dr Dragan Marković
draganmarkovic@vggs.rs
ponedeljak 12.30-13.30 Geodetski planovi
Uređenje zemljišne teritorije
kabinet 3
sreda 12.00-13.00
3 dr Marko Mirković
mirkovicmarko@vggs.rs
ponedeljak 17.30-18.30 Fizika kabinet 1
četvrtak 17.20-18.20 GR
4 dr Slobodan Pandžić
slobodanpandzic@vggs.rs
utorak 15.00-16.00 Osnovi inženjerske geodezije
Inženjerska geodezija
kabinet 5
četvrtak 14.00-15.00
5 dr Jasmina
Ostojić-Nedeljković
jasminaon@vggs.rs
sreda 15.00-16.00 Državni premer i osnovi katastra
Katastar nepokretnosti
Katastar vodova
kabinet 1
četvrtak 16.15-17.15
6 dr Katarina
Jevtić-Novaković
vggs.urb@gmail.com
ponedeljak 14.30-15.30 Nacrtna geometrija sa centralnom projekcijom GR
utorak 11.00-12.00
7 dr Rajko Savanović
rajkosavanovic@vggs.rs
ponedeljak 16.00-17.00 Geodezija 2
Praktična geodezija 2
Geodetske mreže u državnom premeru
Geodetske mreže u inženjerstvu
kabinet 5
utorak 12.30-13.30
8 dr Marija Savanović
marijasavanovic@vggs.rs
sreda 16.00-17.00 Savremene geodetske tehnologije kabinet 5
petak 09.00-10.00
9 dr Zora Aleksić
zoraaleksic@vggs.rs
sreda 13.00-14.00 Matematika 1
Matematika 2
GR
četvrtak 13.00-14.00
10 mr Olivera Vasović
oliveravasovic@vggs.rs
ponedeljak 12.30-13.30 Geodezija 1
Praktična geodezija 1
Zakonski propisi i menadžment u geodeziji
kabinet 3
sreda 08.30-09.30
11 mr Milan Filipović
milanfilipovic@vggs.rs
ponedeljak 14.00-15.00 Geodetski premer 1
Geodetski premer 2
Geodetska metrologija
kabinet 3
utorak 14.00-15.00
12 mr Slobodan Jovović
slobodanjovovic@vggs.rs
sreda 14.00-15.00 Osnovi građevinarstva GR
četvrtak 11.30-12.30
13 mr Aleksandar Kostić
aleksandarkostic@vggs.rs
ponedeljak 11.00-12.00 Primena računara GR
četvrtak 13.00-14.00
14 мр Весна Јокановић
vesnajokanovic@vggs.rs
понедељак 12.00-13.00 Технички енглески GR
Р.б. Сарадник Термини   Предмет Кабинет
Дан     Време    
1 Zvezdana Jeličić
zvezdanajelicic@vggs.rs
petak 10.30-12.30 Matematika 1
Matematika 2
Primena računara
kabinet 4
ili RC
2 Ana Stajčić
anastajcic@vggs.rs
utorak 13.45-14.45 Informatika za inženjere
Primena računara
Geoinformacioni sistemi
kabinet 4
ili RC
petak 09.00-10.00
3 Jelena Pandžić
jelenapandzic@vggs.rs
ponedeljak 09.30-10.30 Merna nesigurnost
Račun izravnanja
Osnovi inženjerske geodezije
Inženjerska geodezija
kabinet 1
četvrtak 09.30-10.30
4 Miloš Marković
milmarkovic85@gmail.com
utorak 10.30-11.30 Geodetski premer 1
Geodetski premer 2
Geodetska metrologija
Geodetski planovi
kabinet 5
sreda 12.00-13.00
5 Marija Divac
marijamicovic@vggs.rs
ponedeljak 16.15-17.15 Nacrtna geometrija sa centralnom projekcijom GR
utorak 13.00-14.00

ГР – Грађевински одсек

 

OBAVEŠTENJA:

07.11.2018.

Консултације код Ане Стајчић:

Због спречености предметног наставника, у петак 9.11.2018. год. неће бити одржане консултације код Ане Стајчић.