1 | ГГ-388/21 | Милић Милош | 9 (девет) |
Увид у радове одржаће се у петак 29.09., у 11 часова, у кабинету број 5.
Упис оцена одржаће се у петак 29.09., у 12 часова, у кабинету број 5.
У Београду 28.09.2023. године |
Предметни наставник |
1 | ГГ-33/20 | Дисић Ана | 7 (седам) |
2 | ГГ-332/21 | Ђурић Иван | 8 (осам) |
3 | ГГ-339/21 | Лекић Стефан | 7 (седам) |
4 | ГГ-390/21 | Богдановић Вуксан | 6 (шест) |
Увид у радове одржаће се у среду 20.09.2023. год., у 14 часова, у кабинету број 5.
Упис оцена из предмета Државни премер и основе катастра одржаће се у петак, 22.09.2023., у 15 часова, у кабинету број 5.
У Београду 20.09.2023. године |
Предметни наставник |
Р.бр. | Индекс | Презиме и име | Поени | Оцена |
1 | ГГ-9/16 | Глигорић Милица | 42 | 5 |
2 | ГГ-20/18 | Цокић Алекса | 29 | 5 |
3 | ГГ-33/20 | Дисић Ана | 37 | 5 |
4 | ГГ-68/20 | Којић Миљана | 59 | 6 |
5 | ГГ-301/21 | Јањић Немања | 0 | 5 |
6 | ГГ-325/21 | Митровић Далиборка | 37 | 5 |
7 | ГГ-326/21 | Дехељан Урош | 57 | 6 |
8 | ГГ-332/21 | Ђурић Иван | 31 | 5 |
9 | ГГ-335/21 | Адамовић Немања | 55 | 6 |
10 | ГГ-339/21 | Лекић Стефан | 34 | 5 |
11 | ГГ-344/21 | Шуковић Данијела | 27 | 5 |
12 | ГГ-356/21 | Кубуровић Милош | 54 | 6 |
13 | ГГ-366/21 | Томић Николина | 37 | 5 |
14 | ГГ-368/21 | Новичић Јована | 38 | 5 |
15 | ГГ-390/21 | Богдановић Вуксан | 10 | 5 |
Увид у радове ће се одржати у четвртак 07.09.2023. год. у 13:00 часова у кабинету број 5. | ||||
Упис оцена ће се одржати у петак 08.09.2023. год. у 10:00 часова у кабинету број 5. | ||||
У Београду 07.09.2023. године |
Предметни наставник |
1. |
Давидовић Анђела |
61/20 |
9 (девет) |
2. |
Петровић Душан |
303/21 |
6 (шест) |
3. |
Богојевић Никола |
306/21 |
8 (осам) |
4. |
Каламковић Андреа |
317/21 |
9 (девет) |
5. |
Милановић Невена |
319/21 |
8 (осам) |
6. |
Величковски Никола |
324/21 |
6 (шест) |
7. |
Павловић Александар |
238/21 |
6 (шест) |
8. |
Зекић Иван |
331/21 |
6 (шест) |
9. |
Вуковић Анђела |
334/21 |
6 (шест) |
10. |
Тодосијевић Алекса |
346/21 |
6 (шест) |
11. |
Грујовић Марко |
354/21 |
6 (шест) |
12. |
Радосављевић Далибор |
382/21 |
8 (осам) |
13. |
Милић Милош |
388/21 |
7 (седам) |
14. |
Топаловић Марко |
391/21 |
6 (шест) |
15. |
Ђикић Огњен |
392/21 |
6 (шест) |
Увид у радове ће се одржати у среду 05.07.2023. год. у 11:30 часова у кабинету број 3.
Упис оцена ће се одржати у среду 05.07.2023. год. у 12:00 часова
У Београду 04.07.2023. године |
Предметни наставник |
Р.бр | презиме и име | Бр.индекса | Оцена |
1 | Видојевић Огњен | 27/19 | 6 (шест) |
2 | Симић Мирослав | 37/19 | 8 (осам) |
3 | Цековић Жана | 23/20 | 6 (шест) |
4 | Радојковић Матеја | 56/20 | 6 (шест) |
5 | Марјановић Младен | 305/21 | 7 (седам) |
6 | Радивојевић Никола | 307/21 | 8 (осам) |
7 | Зимоња Александар | 309/21 | 8 (осам) |
8 | Марјановић Стефан | 315/21 | 9 (девет) |
9 | Ковачевић Петар | 318/21 | 6 (шест) |
10 | Фончева Ема | 321/21 | 6 (шест) |
11 | Лалић Клаудија | 327/21 | 6 (шест) |
12 | Милић Јован | 329/21 | 7 (седам) |
13 | Стефановић Влајко | 333/21 | 6 (шест) |
14 | Кнежевић Никола | 336/21 | 8 (осам) |
15 | Џекулић Душан | 337/21 | 9 (девет) |
16 | Шпирић Филип | 338/21 | 7 (седам) |
17 | Пијетловић Долорес | 340/21 | 6 (шест) |
18 | Стојковић Анђела | 342/21 | 6 (шест) |
19 | Благојевић Милијана | 367/21 | 6 (шест) |
20 | Домазет Никола | 383/21 | 6 (шест) |
21 | Цветковић Саша | 386/21 | 7 (седам) |
Увид у радове и упис оцена ће се одржати у
четвртак 22.06.2023. год. у 11:00 часова у кабинету број 3.
У Београду 20.06.2023. године |
Предметни наставник |
Р.бр. | Презиме и име | Бр. индекса | Оцена |
1. | Дервишевић Дарко | 6/20 | 6 (шест) |
Увид у радове и упис оцена ће се одржати у петак 05.05.2023. год. у 9:00 часова у кабинету број 3.
У Београду 02.05.2023. године |
Предметни наставник |