GRAĐEVINSKI ODSEK

Studijski program: GRAĐEVINSKO INŽENJERSTVO

Samo po VGGŠ

Распоред консултација · Грађевински одсек

РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА
СЕПТЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК - ШКОЛСКЕ 2018/19 ГОДИНЕ

Р.б. Предметни наставник Термини   Предмет Кабинет
Датум     Време    
1 dr Vule Aleksić
vulealeksic@vggs.rs
27.08.2019. 10.00-12.00 Informatika za inženjere;
Primena softvera u
građevinarstvu;
Primena računara
 
2 dr Zora Aleksić
zoraaleksic@vggs.rs
02.09.2019. 11.00-13.00 Matematika 1;
Matematika 2
 
3 dr Marko Mirković
mirkovicmarko@vggs.rs
    Fizika  
4 dr Katarina
Jevtić-Novaković
vggs.urb@gmail.com
katarinajn@vggs.rs
30.08.2019. 10.00-12.00 Nacrtna geometrija;
Nacrtna geometrija sa
perspektivom;
Urbanizam 1;
Urbanizam 2,
Nacrtna geomertrija sa centralnom projekcijom
 
5 mr Vesna
Trifunović-Dragišić
vesnatd@vggs.rs
28.08.2019. 10.00-12.00 Građevinske
konstrukcije 1 i 2;
Arhitektonske
konstrukcije 1 i 2
 
6 dr Iva Despotović
ivadespotovic@vggs.rs
10.09.2019. 10.00-12.00 Građevinski materijali;
Mehanika tla i fundiranje
 
7 dr Mirjana Đurđević     Hidrotehnika;
Komunalna infrastruktura;
Ekologija
 
8 dr Goran Ćirović
investicije@vggs.rs
21.08.2019. 12.00-13.00 Organizacija građenja,
Regulativa u građevinarstvu i arhitekturi,
Zaštita i bezbednost na radu 
kabinet
br. 9
28.08.2019. 12.00-13.00
9 dr Snežana Mitrović
snezanamitrovic@vggs.rs
    Metalne i drvene
konstrukcije 1 i 2;
Savremene konstrukcije
 
10 dr Slavoljub Tomić
tomicslavoljub@vggs.rs
27.08.2019. 11.00-13.00 Geodezija  
11 mr Vesna Jokanović
vesnajokanovic@vggs.rs
06.09.2019. 12.00-14.00 Engleski jezik;
Tehnički engleski
 
12 dr Mirjana Đurđević
mirjanadjurdjevic@vggs.rs
    Hidrotehnika;
Komunalna infrastruktura;
Ekologija
 
13 dr Darko Plamenac
darkoplamenac@vggs.rs
02.09.2019. 11.00-13.00 Saobraćajnice 1;
Saobraćajnice 2;
Građevinska ekonomija
 
14 dr Marina
Nikolić-Topalović
mntopalovic@vggs.rs
03.09.2019. 10.00-12.00 Završni radovi i
unutrašnje instalacije;
Sintezni projekat;
Enterijer
 
15 mr Zoran Živković
zoranzivkovic@vggs.rs
29.08.2019. 11.00-13.00 Osnovi projektovanja;
Projektovanje;
Savremena arhitektura;
Rekonstrukcija objekata
 
16 dr Dragan Nikolić
nikolic@vggs.rs
29.08.2019. 13.00-15.00 Betonske
konstrukcije 1 i 2;
Savremene metode, teh.
i org. građ. 
 
17 mr Slobodan Jovović
slobodanjovovic@vggs.rs
21.08.2019. 12.00-13.00 Upravljanje kvalitetom u
građevinarstvu,
Građevinska mehanizacija,
Osnovi građevinarstva;
Upravljanje investicijama i
Organizacija građenja
kabinet
br. 9
28.08.2019. 12.00-13.00
18 mr Dušan Turina
dturina@vggs.rs
30.08.2019. 11.00-14.00 Metalne i drvene
konstrukcije 1 i 2;
Statika konstrukcija 2
 
19 dr Bojan Milošević
bojan@vggs.rs
04.09.2019. 11.00-13.00 Statika konstrukcija 1;
Mehanika i otpornost
materijala
 
20 mr Aleksandar Kostić
aleksandarkostic@vggs.rs
27.08.2019. 10.00-12.00 Informatika za inženjere;
Primena softvera u
građevinarstvu;
Primena računara
 
21 mr Jasmina Todorović
jasmina.vggs@gmail.com
02.09.2019. 13.00-15.00 Tehnologija građenja,
Mehanika tla i fundiranje - osnovne studije;
Betonske konstrukcije u
visokogradnji,
Fundiranje objekata visokogradnje - master studije
 
Р.б. Предметни сарадник Термини   Предмет Кабинет
Дан     Време    
1 Marko Vuković
markovukovic@vggs.rs
27.08.2019. 10.00-12.00 Informatika za inženjere;
Primena softvera u
građevinarstvu;
Primena računara;
PRAKSA
 
2 Katarina Krstić
katarinakrstic@vggs.rs
    Tehnologija građenja;
Metalne i drvene
konstrukcije 1 i 2;
Završni radovi i
unutrašnje instalacije
 
3 Olivera Jeremić
oliverajeremic@vggs.rs
27.08.2019. 11.00-13.00 Građevinski materijali;
Betonske konstrukcije 1;
Betonske konstrukcije 2;
Ekologija; Hidrotehnika
 
4 Marija Divac
marijamicovic@vggs.rs
30.08.2019. 11.00-13.00 Nacrtna geometrija;
Nacrtna geometrija sa perspektivom;
Urbanizam 1; Urbanizam 2,
Nacrtna geomertrija sa centralnom projekcijom
 
5 Sara Đalović
vggs.urb@gmail.com
02.09.2019. 10.00-12.00 Urbanizam 1; Urbanizam 2;
Arhitektonske konstrukcije;
Građevinske konstrukcije