GRAĐEVINSKI ODSEK

Studijski program: GRAĐEVINSKO INŽENJERSTVO

Samo po VGGŠ

Распоред консултација · Грађевински одсек

РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА
ЛЕТЊИ СЕМЕСТАР ШКОЛСКЕ 2018/19 ГОДИНЕ

Р.б. Предметни наставник Термини   Предмет Кабинет
Дан     Време    
1 dr Vule Aleksić
vulealeksic@vggs.rs
ponedeljak 14.00-15.00 Informatika za inženjere;
Primena softvera u
građevinarstvu;
Primena računara
kancelarija prizemlje
sreda 09.00-10.00
2 dr Zora Aleksić
zoraaleksic@vggs.rs
sreda 12.45-13.45 Matematika 1;
Matematika 2
kabinet 5
četvrtak 12.45-13.45
3 dr Marko Mirković
mirkovicmarko@vggs.rs
ponedeljak 17.00-18.00 Fizika geodetski kabinet 5
sreda 14.00-15.00 građevinski kabinet  15
4 dr Katarina
Jevtić-Novaković
vggs.urb@gmail.com
katarinajn@vggs.rs
ponedeljak 13.00-14.00 Nacrtna geometrija;
Nacrtna geometrija sa
perspektivom;
Urbanizam 1;
Urbanizam 2,
Nacrtna geomertrija sa centralnom projekcijom
kabinet 7
utorak 12.00-13.00
5 mr Vesna
Trifunović-Dragišić
vesnatd@vggs.rs
četvrtak 13.40-14.40 Građevinske
konstrukcije 1 i 2;
Arhitektonske
konstrukcije 1 i 2
kabinet 17
petak 11.05-12.05
6 dr Iva Despotović
ivadespotovic@vggs.rs
ponedeljak 14.00-15.00 Građevinski materijali;
Mehanika tla i fundiranje
kabinet 18
utorak 13.00-14.00
7 dr Mirjana Đurđević sreda 10.00-11.00 Hidrotehnika;
Komunalna infrastruktura;
Ekologija
 
četvrtak 09.00-10.00
8 dr Goran Ćirović
investicije@vggs.rs
četvrtak 14.45-15.45 Organizacija građenja,
Regulativa u građevinarstvu i arhitekturi,
Zaštita i bezbednost na radu 
kancelarija prizemlje
   
9 dr Snežana Mitrović
snezanamitrovic@vggs.rs
    Metalne i drvene
konstrukcije 1 i 2;
Savremene konstrukcije
kabinet 16
   
10 dr Slavoljub Tomić
tomicslavoljub@vggs.rs
utorak 11.00-12.00 Geodezija građevinski kabinet  9
sreda 11.30-12.30 geodetski kabinet 2
11 mr Vesna Jokanović
vesnajokanovic@vggs.rs
petak 11.00-13.00
(građ.)
Engleski jezik;
Tehnički engleski
kabinet 14
12 dr Mirjana Đurđević
mirjanadjurdjevic@vggs.rs
sreda 10.00-11.00 Hidrotehnika;
Komunalna infrastruktura;
Ekologija
kabinet 7
četvrtak 09.00-10.00
13 dr Darko Plamenac
darkoplamenac@vggs.rs
ponedeljak 13.00-14.00 Saobraćajnice 1;
Saobraćajnice 2;
Građevinska ekonomija
kabinet 11
četvrtak 13.00-14.00
14 dr Marina
Nikolić-Topalović
mntopalovic@vggs.rs
četvrtak 08.30-09.30 Završni radovi i
unutrašnje instalacije;
Sintezni projekat;
Enterijer
kabinet 8
petak 14.30-15.30
15 mr Zoran Živković
zoranzivkovic@vggs.rs
sreda 12.00-13.00 Osnovi projektovanja;
Projektovanje;
Savremena arhitektura;
Rekonstrukcija objekata
kabinet 5
četvrtak 13.30-14.30
16 dr Dragan Nikolić
nikolic@vggs.rs
sreda 13.00-14.00 Betonske
konstrukcije 1 i 2;
Savremene metode, teh.
i org. građ. 
kabinet 16
petak 14.00-15.45
17 mr Slobodan Jovović
slobodanjovovic@vggs.rs
sreda 14.00-15.00 Upravljanje kvalitetom u
građevinarstvu,
Građevinska mehanizacija,
Osnovi građevinarstva;
Upravljanje investicijama i
Organizacija građenja
kabinet 9
četvrtak 14.30-15.30
18 mr Dušan Turina
dturina@vggs.rs
ponedeljak 12.00-13.00 Metalne i drvene
konstrukcije 1 i 2;
Statika konstrukcija 2
kabinet 13
petak 13.00-14.00
19 dr Bojan Milošević
bojan@vggs.rs
ponedeljak 13.45-14.45 Statika konstrukcija 1;
Mehanika i otpornost
materijala
kabinet 18
utorak 14.30-15.30
20 mr Aleksandar Kostić
aleksandarkostic@vggs.rs
ponedeljak 14.00-15.00 (građ.) Informatika za inženjere;
Primena softvera u
građevinarstvu;
Primena računara
kabinet 4
petak 10.00-11.00 (geod.)
21 mr Jasmina Todorović
jasmina.vggs@gmail.com
utorak 13.00-14.00 Tehnologija građenja,
Mehanika tla i fundiranje - osnovne studije;
Betonske konstrukcije u
visokogradnji,
Fundiranje objekata visokogradnje - master studije
kabinet 13
sreda 14.00-15.00
Р.б. Предметни сарадник Термини   Предмет Кабинет
Дан     Време    
1 Marko Vuković
markovukovic@vggs.rs
ponedeljak 09.00-10.00 Informatika za inženjere;
Primena softvera u
građevinarstvu;
Primena računara;
PRAKSA
kabinet 4
utorak 09.00-10.00
2 Katarina Krstić
katarinakrstic@vggs.rs
četvrtak 11.00-12.00 Tehnologija građenja;
Metalne i drvene
konstrukcije 1 i 2;
Završni radovi i
unutrašnje instalacije
kabinet 14
petak 13.00-14.00
3 Olivera Jeremić
oliverajeremic@vggs.rs
sreda 13.00-14.00 Građevinski materijali;
Betonske konstrukcije 1;
Betonske konstrukcije 2;
Ekologija; Hidrotehnika
kabinet 14
četvrtak 09.00-10.00
4 Marija Divac
marijamicovic@vggs.rs
ponedeljak 13.00-14.00 Nacrtna geometrija;
Nacrtna geometrija sa perspektivom;
Urbanizam 1; Urbanizam 2,
Nacrtna geomertrija sa centralnom projekcijom
kabinet 7
četvrtak 13.45-14.45
5 Sara Đalović
vggs.urb@gmail.com
ponedeljak 13.00-14.00 Urbanizam 1; Urbanizam 2;
Arhitektonske konstrukcije;
Građevinske konstrukcije
 
četvrtak 09.00-10.00

Crvenom bojom su označeni termini kod kojih je došlo do izmena
od dana objavljivanja rasporeda konsultacija.

 

OBAVEŠTENJA:

23.04.2019.

Консултације код проф. др Славољуба Томић:

Консултације код проф. др Славољуба Томић, које су планиране за уторак 23.04.2019. године се одлажу за среду 24.04.2029. године у 12.30 часова.


 

22.04.2019.

Консултације код мр Душана Туринe:

Консултације које нису одржане 12.4.2019 године ће бити надокнађене 24.04.2019 године у термину од 12 до 13 часова у кабинету бр.13.

Предметни наставник,
мр Душан Турина д.г.и.


 

21.04.2019.

Консултације код др Марка Мирковић-а:

Консултације из Физике предвиђене за понедељак, 22. априла у 17 сати,
биће одржане у уторак, 23. априла у 9 сати, у М. Ракића.

Предметни наставник
др Марко Мирковић


 

06.03.2019.

СТРУЧНА ПРАКСА - 2018/19 школске године

Термини за консултације за стручну праксу су:
понедељак од 9 до 11 часова
уторак од 9 до 11 часова

Координатор/референт за праксу
Марко Вуковић