Gradjevinski odsek

Studijski program: GRAĐEVINSKO INŽENJERSTVO

Samo po VGGŠ

Raspored ispita · Građevinski odsek

SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK
Školska 2016/2017. godina

PRIJAVA ISPITA:
      24. i 25. avgusta druga i treća godina
      28. i 29. avgusta prva godina

NAPOMENE:
      PRIJAVE SE PRIMAJU SAMO U NAVEDENIM TERMINIMA.
      PRIJAVE SE PRIMAJU SAMO UZ INDEKS.
      Prijava ispita vrši se uz dokaz o uplati celokupne školarine
      za školsku 2016/2017. godinu.

Na ispit obavezno poneti i indeks i ličnu kartu.

R.b. Predmet Datum Dan Vreme Sala Godina
1 Statika konstrukcija 1 31.08.2017. četvrtak 9:00 AP 2
2 Matematika 1 31.08.2017. četvrtak 9:00 AS 1
3 Tehnologija građenja  31.08.2017. četvrtak 13:00 AS 3
4 Mehanika i otpornost materijala 01.09.2017. petak 9:00 AS,AP 1
5 Statika konstrukcija 2 01.09.2017. petak 9:00 RC 2
6 Regulativa u građevinarstvu i arhitekturi 01.09.2017. petak 9:00 DS 3
7 Restauracija objekata 01.09.2017. petak 13:00 AS 2
8 Savremena arhitektura 01.09.2017. petak 13:00 AS 2
9 Saobraćajnice 2  01.09.2017. petak 13:00 AP 2
10 Upravljanje kvalitetom u građevinarstvu 02.09.2017. subota 9:00 AP 2
11 Fizika 02.09.2017. subota 9:00 AS 1
12 Savremene metode tehnologije i organizacije građenja 02.09.2017. subota 10:00 U2 3
13 Savremene konstrukcije 02.09.2017. subota 10:00 U3 3
14 Građevinska ekonomija  02.09.2017. subota 11:00 AP 2
15 Enterijer 04.09.2017. ponedeljak 9:00 RC 3
16 Matematika 2 04.09.2017. ponedeljak 9:00 AS,AP 1
17 Metalne i drvene konstrukcije 1 04.09.2017. ponedeljak 13:00 AS 2
18 Metalne i drvene konstrukcije 2 04.09.2017. ponedeljak 13:00 AS 3
19 Informatika za inženjere 05.09.2017. utorak prema rasporedu
na oglasnoj tabli
RC 1
20 Betonske konstrukcije 1 05.09.2017. utorak 9:00 AS 2
21 Betonske konstrukcije 2 05.09.2017. utorak 9:00 AS 3
22 Organizacija građenja  06.09.2017. sreda 9:00 AS 3
23 Informatika za inženjere 06.09.2017. sreda prema rasporedu
na oglasnoj tabli
RC 1
24 Mehanika tla i fundiranje 06.09.2017. sreda 13:00 AS 2
25 Zaštita i bezbednost na radu 07.09.2017. četvrtak 9:00 DS 3
26 Osnove projektovanja 07.09.2017. četvrtak 9:00 AS 1
27 Projektovanje 07.09.2017. četvrtak 9:00 AS 2
28 Saobraćajnice 1  07.09.2017. četvrtak 9:00 AP 2
29 Geodezija 07.09.2017. četvrtak 13:00 AS 1
30 Softveri u građevinarstvu 08.09.2017. petak 9:00 RC 3
31 Primena računara 08.09.2017. petak 9:00 RC 2
32 Upravljanje investicijama 08.09.2017. petak 9:00 U3 3
33 Građevinske konstrukcije 1 08.09.2017. petak 13:00 AS,AP 1
34 Arhitektonske konstrukcije 1 08.09.2017. petak 13:00 AS,AP 1
35 Građevinske konstrukcije 2 11.09.2017. ponedeljak 9:00 AS,AP 1
36 Arhitektonske konstrukcije 2 11.09.2017. ponedeljak 9:00 AS,AP 1
37 Završni radovi i unutrašnje instalacije 11.09.2017. ponedeljak 9:00 AP  3
38 Tehnički engleski jezik 11.09.2017. ponedeljak 12:00 AS 2
39 Urbanizam 1 12.09.2017. utorak 9:00 DS 2
40 Urbanizam 2 12.09.2017. utorak 9:00 DS 3
41 Građevinski materijali  12.09.2017. utorak 9:00 AS 1
42 Hidrotehnika 12.09.2017. utorak 13:00 AP 2
43 Nacrtna geometrija  13.09.2017. sreda 9:00 AS,AP 1
44 Nacrtna geometrija sa perspektivom 13.09.2017. sreda 9:00 AS,AP 1
45 Sintezni projekat 13.09.2017. sreda 9:00 RC 3
46 Građevinska mehanizacija 13.09.2017. sreda 13:00 AP 2
47 Ekologija 13.09.2017. sreda 13:00 AP 2
48 Komunalna infrastruktura 13.09.2017. sreda 13:00 AP 2

 

OKTOBARSKI ISPITNI ROK - Školska 2016/2017. godina