27.01.2020.

Резултати испита: 27.01.2020.

Р.б. Презиме и име Бр.
инд.
ЕИ ЕЗ ИП ИЗ УИ укупно
бодова
Позив на
усмени
1 Курбалија Александар   2002/039             није
  Бадивук Марија   2013/245 0.00         0.00 није
2 Јецић Данило Г 2015/029 0.00 2.60 24.00 17.00   43.60 позван/а
3 Крумов Милош Г 2015/106 9.30 10.00 25.00 24.00   68.30 позван/а
4 Мраовић Марко   2016/024             није
5 Угриновић Никола   2016/038 0.00 0.00 0.00 21.00     није
6 Ђетваи Игор   2016/047 9.50 5.90 24.00 18.00   57.40 позван/а
7 Вујић Ања   2016/050 6.60 7.25 17.00 14.00   44.85 позван/а
8 Ранђеловић Сандра   2016/070              није
9 Станковић Бојана   2016/084              није
  Трифић Драган Г 2017/001           0.00 није
10 Грбић Милош Г 2017/002 16.60 9.40 25.00 25.00   76.00 позван/а
11 Марковић Александар   2017/004 8.45 8.20 25.00 18.00   59.65 позван/а
12 Ђатуновић Сара Г 2017/006   1.30 2.00 8.00   11.30 није позван
13 Бијелац Душан Г 2017/008 10.00 9.00 25.00 23.00   67.00 позван/а
14 Демир Данијел Г 2017/020 14.60 6.75 26.00 25.00   72.35 позван/а
  Јордановић Јордан Г 2017/026 0.50 0.70 25.00     26.20 није
15 Попић Бојан Г 2017/035 10.30 6.90 25.00 17.00   59.20 позван/а
16 Симић Милица Г 2017/036 0.15   10.00     10.15 није
17 Мехмед Енис Г 2017/038   2.30 22.00 16.00   40.30 позван/а
18 Лечић Николина Г 2017/046 6.85 2.30 13.00 8.00   30.15 није позван
  Бабић Стефан   2017/050 1.00         1.00 није
19 Стојнић Дејан Г 2017/052     0.00 0.00   0.00 није
20 Марковић Милан   2017/053   1.00 20.00 14.00   35.00 позван/а
21 Томашевић Никола Г 2017/057   2.60 15.00 18.00   35.60 позван/а
  Лазаревић Милица   2017/058 6.65 1.30 18.00     25.95 није
22 Антић Недељко Г 2017/059 9.15 5.95 19.00 16.00   50.10 позван/а
23 Лазовић Марко Г 2017/064 11.85 6.05 23.00 25.00   65.90 позван/а
  Вукмировић Урош   2017/066           0.00 није
24 Танасковић Филип   2017/071   0.70 13.00 14.00   27.70 није
25 Јокић Јован   2017/073     17.00     17.00 није
26 Перић Милош   2017/075              није
  Марковић Кристина Г 2017/074           0.00 није
  Тадић Алекса   2017/081           0.00 није
27 Ромић Бојан Г 2017/085   1.40 13.00 20.00   34.40 није
28 Мутавџић Павле   2017/086             није
  Нешковић Лука   2017/091           0.00 није
29 Гвозденовић Владан   2017/100 5.40 4.70 17.00 18.00   45.10 позван/а
30 Матијевић Маријана Г 2017/102   4.80 24.00 10.00   38.80 није
  Радуловић Слађана А 2017/201           0.00 није
  Црвенков Зоран   2017/202     22.00     22.00 није
31 Митровић Ксенија   2017/205              није
  Пирнат Марта А 2017/209           0.00 није
32 Тешић Јелена А 2017/210   3.20 25.00 14.00   42.20 позван/а
33 Радуловић Слађана   2017/212 4.70 10.20 24.00 16.00   54.90 позван/а
34 Радука Дина   2017/215   6.20 25.00 14.00   45.20 позван/а
35 Драшкић Ђурђа   2017/217   2.10 25.00 14.00   41.10 позван/а
36 Векић Катарина   2017/218 0.00   17.00     17.00 није
37 Миленковић Ивана   2017/224   2.10 18.00 8.00   28.10 није
38 Чоловић Кристина А 2017/228   3.30 24.00 23.00   50.30 позван/а
39 Миљушевић Марко   2017/230 2.55   25.00 17.00   44.55 позван/а
40 Миловановић Александар Г 2018/082 12.10 8.60 25.00 18.00   63.70 позван/а
41 Зубић Давид Г 2018/085   4.40 24.00 14.00   42.40 позван/а
42 Ђорђевић Јелена   2018/086   0.50 24.00 15.00   39.50 позван/а
43 Цветковић Маријана Г 2018/087 12.40 9.50 25.00     46.90 није
44 Југовић Никола   2018/092 4.65 2.10 17.00 14.00   37.75 позван/а
45 Радовић Милош Г 2018/095 10.20 4.20 24.00 24.00   62.40 позван/а
46 Радовић Лазар Г 2018/096 12.10 3.80 24.00 14.00   53.90 позван/а
47 Хртковац Марија   2018/104 8.50 2.80 23.00 18.00   52.30 позван/а
48 Стаменовић Александар Г 2018/107 11.30 6.90 26.00 25.00   69.20 позван/а
49 Димитријевић Боривоје Г 2018/110 7.65 6.70 25.00 8.00   47.35 није

Усмени испит. 04.02.2020. у 11,00 дипломска сала

***   Нису пријавили испит

Усмени део испита из предмета Завршни радови и инсталације 04.02.2020 у 11 сати. Дипломска сала.

Обавештење: Студенти који имају нису уписани бодове из елабората из Унутрашњих инсталација, треба да понесу свој елаборат ради исправке.
Термин за исправку бодова и увид у испитни задатак је од 10,30 до 11,00. 04.02.2020. кабинет бр. 8

др Марина Николић Топаловић дипл инг арх


 

13.11.2019.

Резултати писменог дела испита, одржаног 12.11.2019. године (38 kb)

Усмени испит ће се одржати у уторак 14.11.2019. године, у 10 часова.