23.06.2019.

Резултати испита одржаног дана 20.06.2019. године

Р. Бр. Индекс Презиме и име Oцена
1 2012/052 Радосављевић Стефан 5
2 2013/264 Ранђеловић Марко 7
3 2015/040 Михић Срђан 6
4 2015/084 Алексић Стефан 5
5 2015/210 Бојовић Мирослав није полагао
6 2015/216 Николић Ивона није полагала
7 2015/220 Савановић Георгија 8
8 2015/232 Јовашевић Никола 8
9 2016/031 Чучак Милан није полагао
10 2016/034 Јоцић Игор није полагао
11 2016/055 Вучинић Младен 7
12 2016/074 Јаћовић Јована 8
13 2016/087 Флорић Сања није полагала
14 2016/099 Сандић Марјан 8
15 2016/205 Радисављевић Јован није полагао
16 2016/223 Станимировић Никола 5
17 2017/092 Павловић Дејан није полагао

Увид у радове и упис оцена је у четвртак 27.06.2019. године од 13:00 до 14:00

 

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИК
мr Слободан Јововић


 

10.06.2019.

Резултати испита одржаног дана 06.06.2019. године

Р. Бр. Индекс Презиме и име Oцена
1 2014/043 Ћуковић Немања Није полагао
2 2015/040 Михић Срђан 5
3 2015/084 Алексић Стефан 5
4 2015/202 Сремчевић Лазар 7
5 2015/210 Бојовић Мирослав Није полагао
6 2016/002 Веселиновић Немања 8
7 2016/008 Зрилић Наташа 9
8 2016/055 Вучинић Младен 5
9 2016/071 Цветковић Данко 7
10 2016/072 Влајковић Милош 6
11 2016/074 Јаћовић Јована Није полагала
12 2016/087 Флорић Сања Није полагала
13 2016/088 Радојчић Мирослав 6
14 2016/099 Сандић Марјан 5
15 2016/100 Драшковић Александар 7
16 2016/215 Драча Сузана 6
17 2016/223 Станимировић Никола Није полагао
18 2017/090 Коковић Тамара 6
19 2017/107 Прокопић Иван Није полагао

Увид у радове и упис оцена је у четвртак 13.06.2019. године од 13:00 до 14:00

 

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИК
мr Слободан Јововић


 

14.04.2019.

Резултати испита

Р. Бр. Индекс Презиме и име Oцена
2 2015/084 Алексић Стефан 5
3 2015/203 Павловић Тамара 7
5 2016/006 Милетић Митар 6
8 2016/050 Вујић Ања 7
10 2016/063 Михајловић Иван 8
14 2016/081 Вуковић Огњен 8
15 2016/086 Гроздановић Ђина 10
17 2016/088 Радојчић Мирослав 5
19 2016/100 Драшковић Александар 5
20 2016/195 Огњановић Маријана 8
21 2016/196 Јелић Јана 8
24 2016/224 Опачић Страхиња 8
25 2016/227 Крсмановић Андреа 6
26 2016/236 Стјепановић Јелена 7
27 2017/088 Перазић Никола 6
29 2018/094 Станић Милош 7

Увид у радове и упис оцена ће се одржати у четвртак 18.04.2019. од 14:30 до 15:30 часова на грађевинском одсеку, кабинет бр. 9.

 

Предметни наставник
Мр Слободан Јововић