14.06.2020.

ГРАЂЕВИНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ 1
АРХИТЕКТОНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ 1

ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК 2020.год.
Испит у целости су положили следећи кандидати:

Р.бр. Презиме и Име Бр.индеksа Закључна оцена
1. Спасојевић Јована 05/19 6(шест)
2. Пејић Зорица 15/19 6(шест)
3. Југовић Стефан 19/19 6(шест)
4. Радојчић Јована 45/19 6(шест)
5. Митић Стефан 50/19 6(шест)
6. Илић Стефан 88/19 6(шест)
7. Василчин Виктор 91/19 7(седам)
8. Крунић Јања 93/19 6(шест)
9. Секулић Мина 221/19 6(шест)
10. Столић Тамара 227/19 6(шест)
11. Халабрин Алена 230/19 6(шест)
12. Недељковић Лазар 232/19 8(осам)

УПИС оцене је у СРЕДУ 24.06.2020. год. од  09:30 – 10:15 часова.

За УПИС оцене је обавезно понети ИНДЕКС са исписаним називом положеног предмета.

УВИД у рад (не важи за студенте који су предали празан рад) је у СРЕДУ 24.06.2020. год
од 10:20 - 10:50 часова.

Приликом доласка је обавезно ношење маске.

Кабинет за Конструкције


 

06.06.2020.

ГРАЂЕВИНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ 1
АРХИТЕКТОНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ 1

АПРИЛСКИ ИСПИТНИ РОК 2020.год.
Испит у целости су положили следећи кандидати:

Р.бр. Презиме и Име Бр.индеksа Закључна оцена
1. Лажетић Борис 057/18 6(шест)
2. Ђокић Милица 071/18 6(шест)
3. Стојковић Милица 011/19 6(шест)
4. Арсеновић Ивана 013/19 7(седам)
5. Ерић Мирослав 014/19 6(шест)
6. Дробњак Владислав 017/19 9(девет)
7. Илић Николина 018/19 10(десет)
8. Милошевић Александра 021/19 6(шест)
9. Васић Нина 023/19 6(шест)
10. Максимовић Александра 025/19 6(шест)
11. Радосављевић Данило 032/19 6(шест)
12. Тољагић Огњен 035/19 6(шест)
13. Новичић Душан 095/19 7(седам)
14. Ђурђевић Јаков 202/19 10(десет)
15. Крунић Катарина 203/19 10(десет)
16. Митровић Ирина 212/19 6(шест)
17. Цветковић Јована 218/19 6(шест)
18. Андрић Иван 226/19 6(шест)
19. Костић Урош 229/19 6(шест)
20. Ковачевић Белма 234/19 7(седам)

УПИС оцене је у ЧЕТВРТАК 11.06.2020. год. од  09:30 – 10:30 часова.

За УПИС оцене је обавезно понети:
    1.  ИНДЕКС са исписаним називом положеног предмета и
    2. Хемијску оловку ради потписивања пријаве 

Кабинет за Конструкције


 

06.06.2020.

ГРАЂЕВИНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ 1
АРХИТЕКТОНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ 1

МАРТОВСКИ ИСПИТНИ РОК 2020.год.
Резултати усменог дела испита:

Р.бр. Презиме и Име Бр.индеksа Закључна оцена
1. Голубовић Слободан 139/14 9(девет)

УПИС оцене је у ЧЕТВРТАК 11.06.2020. године од 09:30 - 09:45 часова.

Кабинет за Конструкције