21.06.2019.

ГРАЂЕВИНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ 1
АРХИТЕКТОНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ 1

ЈУЛСКИ ИСПИТНИ РОК 2019. год.
Писмени део испита положили су следећи кандидати:

Р.
бр.
Презиме и Име Бр.
индеksа
Бр.
Бодова
Испитни
рок
1. Мраовић Марко 24/16 18 /
2. Крстић Петар 09/18 16 јунски
3. Радун Милица 16/18 16(мин) /
4. Мирковић Теодора 20/18 14(условно) јунски
5. Глумац Стеван 22/18 16 јунски
6. Милутиновић Александра 45/18 14(условно) /
7. Антонић Видоје 49/18 16 јунски
8. Миловановић Невена 62/18 16 /
9. Ишић Милица 65/18 20 /
10. Димитријевић Боривоје 110/18 20 /
11. Крстић Ненад 111/18 20 /
12. Чајетинац Стефана 112/18 30 /
13. Челић Никола 200/16 14(условно) /
14. Жакула Марко 201/18 23 /
15. Ковачевић Биљана 207/18 16 јунски
16. Кузмановић Зорана 209/18 23 /
17. Стојановић Катарина 218/18 14(условно) /
18. Ћалић Ивана 220/18 14(условно) јунски
19. Крсмановић Радојка 223/18 14(условно) /
20. Великинац Ксенија 231/18 15(условно) јунски
21. Мишић Николина 232/18 14(условно) /
22. Крњајић Илија 234/18 15(условно) априлски
23. Нешковић Вук 235/18 16 јануарски

УСМЕНИ део испита одржаће се  у  ПЕТАК  28.06.2019. године са почетком у 11:00 часова.

УВИД у радове је у  ПЕТАК  28.06.2019. године од 10:00-10:30 часова.

Кабинет за Конструкције

 

21.06.2019.

ГРАЂЕВИНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ 1
АРХИТЕКТОНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ 1

ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК 2019. год.
Испит у целости положили су следећи кандидати:

Р.бр. Презиме и Име Бр.индеksа Закључна оцена
1. Мидановић Томислав 02/18 5(пет)
2. Крстић Петар 09/18 5(пет)
3. Мирковић Теодора 20/18 5(пет)
4. Глумац Стеван 22/18 5(пет)
5. Рњак Јована 26/18 6(шест)
6. Гавриловић Никола 29/18 7(седам)
7. Рамадани Емир 31/18 6(шест)
8. Цвијетић Андреј 43/18 6(шест)
9. Ђуричић Александар 48/18 6(шест)
10. Антонић Видоје 49/18 5(пет)
11. Цветковић Јована 59/18 није полагала усмени испит
12. Ћурчић Велибор 67/18 6(шест)
13. Томић Гаврило 81/18 6(шест)
14. Југовић Никола 92/18 8(осам)
15. Боричић Томислав 103/18 7(седам)
16. Живановић Стефан 105/18 10(десет)
17. Негић Николета 202/18 6(шест)
18. Ковачевић Биљана 207/18 5(пет)
19. Вукићевић Александра 208/18 6(шест)
20. Меденица Теа 214/18 9(девет)
21. Ћалић Ивана 220/18 5(пет)
22. Великинац Ксенија 231/18 5(пет)
23. Крњајић Илија 234/18 није полагао усмени испит
24. Нешковић Вук 235/18 5(пет)
25. Танасковић Андрија   6(шест)

УПИС оцене је у ПЕТАК 28.06.2019. године од 09:30-10:00 часова.

УВИД у рад је у ПЕТАК 28.06.2019. године од 10:00-10:30 часова.

Кабинет за Конструкције

 

11.06.2019.

ГРАЂЕВИНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ 1
АРХИТЕКТОНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ 1

ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК 2019. год.
Писмени део испита положили су следећи кандидати:

Р.
бр.
Презиме и Име Бр.
индеksа
Бр.
Бодова
Напомена Испитни
рок
1. Мидановић Томислав 02/18 16(мин) / јануарски
2. Крстић Петар 09/18 13 ради допуну из писменог /
3. Мирковић Теодора 20/18 13 ради допуну из писменог /
4. Глумац Стеван 22/18 12 ради допуну из писменог /
5. Рњак Јована 26/18 16 / /
6. Гавриловић Никола 29/18 14 ради допуну из писменог /
7. Рамадани Емир 31/18 17 / /
8. Цвијетић Андреј 43/18 12 ради допуну из писменог /
9. Ђуричић Александар 48/18 14 ради допуну из писменог /
10. Антонић Видоје 49/18 12 ради допуну из писменог /
11. Цветковић Јована 59/18 15(условно) / јануарски
12. Ћурчић Велибор 67/18 12 ради допуну из писменог /
13. Ђокић Мила 71/18 17 / /
14. Томић Гаврило 81/18 12 ради допуну из писменог /
15. Југовић Никола 92/18 20 / /
16. Боричић Томислав 103/18 18 / /
17. Живановић Стефан 105/18 25 / /
18 Ковачевић Биљана 207/18 13 ради допуну из писменог /
19. Вукићевић Александра 208/18 15(условно) / априлски
20. Меденица Теа 214/18 15(условно) / /
21. Ћалић Ивана 220/18 12 ради допуну из писменог /
22. Великинац Ксенија 231/18 15(условно) / /
23. Крњајић Илија 234/18 15(условно) / априлски
24. Нешковић Вук 235/18 16 / јануарски
25. Танасковић Андрија 236/18 18 / /

УСМЕНИ део испита одржаће се у ПЕТАК 14.06.2019. године са почетком у 11:00 часова.

УВИД у радове је у ПЕТАК 14.06.2019. године од 09:30-10:00 часова.

Кабинет за Конструкције