27.06.2019.

Резултати испита:

Р.Бр. Презиме и име Индекс Оцена
Word - положили су:
1 Јовановић Јелена 14/18 8 (осам)
2 Ранковић Алекса 21/18 10 (десет)
3 Поповић Александар 43/18 9 (девет)
Excel - положио је:
1 Богдановић Филип 19/18 10 (десет)
AutoCAD - положио је:
1 Вуковић Тривко 68/18 10 (десет)

Увид у радове у петак 28.6. у 10.00 - у кабинету на Грађевинском одсеку


 

18.06.2019.

Резултати испита:

Р.Бр. Индекс Презиме и име word excel autocad
1 2018/016 Љубичић Страхиња 7   8
2 2018/075 Ђорђевић Александар 7    
3 2018/018 Гмијовић Душан 7    
4 2018/045 Зарић Сања 9    
5 2018/056 Јоксић Никола 10   9
6 2018/034 Лазаревић Филип   7  
7 2018/007 Јанча Иван   9 8
8 2018/023 Танасковић Владимир   9 10
9 2018/027 Војиновић Марко     8
10 2018/009 Поповић Јадранка     10

Упис оцена у среду 19.6.2019. у 12.00 на грађевинском одсеку.


 

07.05.2019.

Резултати испита:

бр. инд. Презиме и име autoCAD Word Excel коначна оцена
2015/051 Ребић Матија     8  
2015/088 Јовановић Урош        
2016/005 Јевтић Милош   7    
2016/027 Радисављевић Немања   6 8  
2016/110 Јовановић Марија        
2017/022 Цонић Никола   8 9  
2018/001 Брковић Марјан 8 8 8 8
2018/003 Павлов Александар 8 7    
2018/004 Абрамовић Драгана 9 8 9 9
2018/005 Манојловић Владан     8  
2018/006 Миловановић Владимир 7 8 9 8
2018/007 Јанча Иван   6    
2018/008 Цијан Алекса 9 8 9 9
2018/009 Поповић Јадранка   8 10  
2018/010 Праизовић Стефан 7 8 8 8
2018/011 Вељовић Андреја 8 8 7 8
2018/012 Петровић Александар 9 9 9 9
2018/014 Јовановић  Јелена        
2018/015 Дилпарић Никола        
2018/016 Љубичић Страхиња     8  
2018/017 Адамовић Марија     8  
2018/018 Гмијовић Душан        
2018/019 Богдановић Филип 8 7    
2018/020 Цокић Алекса 9 8 9 9
2018/021 Ранковић Алекса     9  
2018/023 Танасковић Владимир        
2018/024 Рајковић Мирослав        
2018/026 Баковић Љубоје   7    
2018/027 Војиновић Марко        
2018/028 Стојановић Снежана        
2018/029 Миливојевић Дајана        
2018/031 Милошевић Никола        
2018/032 Бољанац Бојан        
2018/033 Тапић Кристина   9    
2018/034 Лазаревић Филип 7 7    
2018/037 Трајковић Лазар 10 6 7 8
2018/038 Цветковић Дејан 8 6 7 7
2018/039 Јовашевић Марко   9 8  
2018/041 Радичевић Александар 9 6 10 8
2018/042 Новаковић Василије        
2018/043 Поповић Александар        
2018/044 Јоцић Ања        
2018/045 Зарић Сања        
2018/046 Паунић Стефан 7      
2018/047 Стаменковић Александар   7    
2018/049 Вуковић Радица        
2018/051 Биљић Бојан 10 8 6 8
2018/053 Ивановић Ђорђе     9  
2018/055 Петковић Ивана   9    
2018/056 Јоксић Никола        
2018/057 Стевановић Милан        
2018/059 Пуртић  Ана        
2018/061 Стокић Никита   7    
2018/063 Станојевић Бојана 9 8 9 9
2018/064 Стојанов Никола 8 8 9 8
2018/065 Миленковић Владимир 10 9 9 9
2018/068 Вуковић Тривко   6 9  
2018/071 Вукадиновић Филип        
2018/075 Ђорђевић Александар     8  
2018/078 Ђурђевић Милош        

Увид у радове у петак, 10.5.2019. од 10.00 до 11.00

Усмени део испита у петак, 10.5.2019. од 11.00 до 12.00