24.06.2019.

Предмет: ПРАКТИЧНА ГЕОДЕЗИЈА 2

Писмени део испита одржан 24.06.2019. год. су положили
и позивају се на усмени студенти:

Р.б. Презиме и име бр. индекса бр. поена
1 Папић Никола 20/14 30
2 Дачић Алекса 52/14 39
3 Чукановић Никола 39/15 47
4 Јоксимовић Ненад 62/15 25
5 Васиљев Александар 2/16 30

Увид у радове: СУБОТА 29.06.2019. год. од 1015 до 1100 часова.

Усмени испит: СУБОТА 29.06.2019. год. са почетком у 1100 часова.

Предметни наставник:
Проф. др Рајко Савановић 

 

24.06.2019.

Предмет: ГЕОДЕЗИЈА 2

Писмени део испита одржан 24.06.2019. год. су положили
и позивају се на усмени студенти:

Р.б. Презиме и име бр. индекса бр. поена
1 Живановић Немања 4/17 37
2 Везмар Милош 75/17 38

Увид у радове: СУБОТА 29.06.2019. год. од 1015 до 1100 часова.

Усмени испит: СУБОТА 29.06.2019. год. са почетком у 1100 часова.

Предметни наставник:
Проф. др Рајко Савановић 


 

10.06.2019.

Предмет: ПРАКТИЧНА ГЕОДЕЗИЈА 2

Писмени део испита одржан 10.06.2019. год. су положили
и позивају се на усмени студенти:

Р.б. Презиме и име бр. индекса бр. поена
1 Лазаревић Марија 21/07 25
2 Мосуровић Владимир 5/13 36
3 Мијовић Петар 11/13 34
4 Чукановић Никола 39/15 30
5 Мацура Мирко 55/15 34
6 Андан Милош 3/16 29
7 Миловановић Милош 4/16 32
8 Руњајић Александра 30/16 34
9 Радовић Марко 36/16 35
10 Цакић Милан 38/16 28
11 Главоњић Срђан 39/16 34
12 Ђедовић Небојша 47/16 32
13 Гомбар Маја 78/16 31

Увид у радове: СРЕДА 12.06.2019. год. од 1045 до 1130 часова.

Усмени испит: ПОНЕДЕЉАК 17.06.2019. год. са почетком у 1200 часова.

Предметни наставник:
Проф. др Рајко Савановић 

 

10.06.2019.

Предмет: ГЕОДЕЗИЈА 2

Писмени део испита одржан 10.06.2019. год. су положили
и позивају се на усмени студенти:

Р.б. Презиме и име бр. индекса бр. поена
1 Васић Катарина 62/17 25
2 Јањић Никола 86/17 25
3 Богићевић Александар 95/17 38

Увид у радове: СРЕДА 12.06.2019. год. од 1045 до 1130 часова.

Усмени испит: ПОНЕДЕЉАК 17.06.2019. год. са почетком у 1200 часова.

Предметни наставник:
Проф. др Рајко Савановић 


 

20.04.2019.

Предмет: ПРАКТИЧНА ГЕОДЕЗИЈА 2

Писмени део испита одржан 19.04.2019. год. су положили
и позивају се на усмени студенти:

Р.б. Презиме и име бр. индекса бр. поена
1 Лазаревић Марија 21/07 31
2 Спасић Десимир 25/11 33
3 Аврамовић Никола 40/11 30
4 Мијовић Петар 11/13 31
5 Ранђеловић Вељко 6/14 25
6 Дачић Алекса 52/14 32
7 Ружић Ивана 10/16 25

Увид у радове: УТОРАК 23.04.2019. год. од 900 до 945 часова.

Усмени испит: ЧЕТВРТАК 25.04.2019. год. са почетком у 1500 часова.

Предметни наставник:
Проф. др Рајко Савановић 

 

20.04.2019.

Предмет: ГЕОДЕЗИЈА 2

Писмени део испита одржан 19.04.2019. год. су положили
и позивају се на усмени студенти:

Р.б. Презиме и име бр. индекса бр. поена
1 Обрадовић Ивана 18/17 27
2 Васић Катарина 62/17 30
3 Везмар Милош 75/17 29
4 Милић Стефан 96/17 45

Увид у радове: УТОРАК 23.04.2019. год. од 900 до 945 часова.

Усмени испит: ЧЕТВРТАК 25.04.2019. год. са почетком у 1500 часова.

Предметни наставник:
Проф. др Рајко Савановић