24.01.2020.

РЕЗУЛТАТИ ТЕСТА ИЗ ПРЕДМЕТА ОСНОВИ ГРАЂЕВИНАРСТВА
ОДРЖАНОГ 22.01.2020. ГОДИНЕ

Р.бр. Бр.
Индекса
Година
уписа
Презиме Име БРОЈ ПОЕНА
1 5/ 16 Јефтић Милош 3
2 62/ 16 Матић Јелена 9
3 18/ 17 Обрадовић Ивана 9
4 29/ 17 Митровић Вук 6
5 69/ 17 Петровић Милош 9
6 77/ 17 Секулић Сања 7

Тест су положили студенти који су освојили 6 и више поена
Увид у радове и усмени део испита ће се одржати у понедељак 27.01.2020. године
од 11:00 до 12:00

УПИС ОЦЕНА У ПОНЕДЕЉАК 27.01.2020. ГОДИНЕ ОД 12:00 ДО 13:00

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИК
мr Слободан Јововић


 

18.01.2020.

Обавештење:

ТЕСТ ИЗ ПРЕДМЕТА ОСНОВИ ГРАЂЕВИНАРСТВА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ
НА ГРАЂЕВИНСКОМ ОДСЕКУ ХАЈДУК СТАНКОВА 2
У СРЕДУ 22.01.2020. ГОДИНЕ ОД 12:00 ДО 13:00 ЧАСОВА

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИК
мr Слободан Јововић


 

21.12.2019.

РЕЗУЛТАТИ ТЕСТА ИЗ ПРЕДМЕТА ОСНОВИ ГРАЂЕВИНАРСТВА
ОДРЖАНОГ 18.12.2019. ГОДИНЕ

Р.бр. Бр.
Индекса
Година
уписа
Презиме Име БРОЈ ПОЕНА
1 75/ 13 Ђуран Илија 6
2 51/ 15 Ребић Матија 3
3 7/ 16 Каблар Андреја 7
4 43/ 16 Арсић Тијана 7
5 53/ 16 Николић Зорана 8
6 62/ 16 Матић Јелена 4
7 73/ 16 Николић Никола 7
8 1/ 17 Барјактаровић Филип 9
9 4/ 17 Живановић Немања 6
10 5/ 17 Павловић Анастасија 10
11 9/ 17 Росић Марко 3
12 20/ 17 Павловић Срећко 8
13 24/ 17 Паповић Никола 8
14 29/ 17 Митровић Вук 5
15 34/ 17 Вукојевић Јасна 9
16 39/ 17 Тодоровић Павле 6
17 52/ 17 Живковић Андрија 8
18 66/ 17 Крстојевић Душан 8
19 69/ 17 Петровић Милош 3
20 75/ 17 Везмар Милош 7
21 81/ 17 Павић Никола 8
22 86/ 17 Јањић Никола 9
23 95/ 17 Богићевић Александар 7
24 96/ 17 Милић Стефан 8
25 67/ 19 Дрљевић Маја 7

Тест су положили студенти који су освојили 6 и више поена

Увид у радове и усмени део испита ће се одржати у среду 25.12.2019. године
по следећем  распореду:

I   ГРУПА ОД 12:00  ДО 13:00 
(по распореду са списка редни бр. 1-14)

II   ГРУПА ОД 13:15  ДО 14:15
(по распореду са списка редни бр. 15-25)

 

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИК
мr Слободан Јововић


 

17.12.2019.

ТЕСТ ИЗ ПРЕДМЕТА ОСНОВИ ГРАЂЕВИНАРСТВА ЋЕ СЕ ОДРЖАТИ
У СРЕДУ 18.12.2019. ГОДИНЕ ПО СЛЕДЕЋЕМ РАСПОРЕДУ

I ГРУПА ОД 12:00 ДО 13:00

Р.бр. Бр.
Индекса
Година
уписа
Име и презиме
1 75 13 Ђуран Илија
2 51 15 Ребић Матија
3 5 16 Јефтић Милош
4 7 16 Каблар Андреја
5 43 16 Арсић Тијана
6 62 16 Матић Јелена
7 73 16 Николић Никола
8 1 17 Барјактаровић Филип
9 4 17 Живановић Немања
10 5 17 Павловић Анастасија
11 7 17 Цвјетковић Милош
12 9 17 Росић Марко
13 18 17 Обрадовић Ивана
14 20 17 Павловић Срећко
15 24 17 Паповић Никола
16 29 17 Митровић Вук
17 34 17 Вукојевић Јасна
18 39 17 Тодоровић Павле

II ГРУПА ОД 13:15 ДО 14:15

Р.бр. Бр.
Индекса
Година
уписа
Име и презиме
19 52 17 Живковић Андрија
20 55 17 Матовић Александар
21 62 17 Васић Катарина
22 66 17 Крстојевић Душан
23 68 17 Јаћимовић Стефан
24 69 17 Петровић Милош
25 75 17 Везмар Милош
26 77 17 Секулић Сања
27 81 17 Павић Никола
28 85 17 Радаковић Драган
29 86 17 Јањић Никола
30 91 17 Драгаш Драгиша
31 95 17 Богићевић Александар
32 96 17 Милић Стефан
33 77 18 Корићанац Предраг

 

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИК
мr Слободан Јововић


 

04.11.2019.

Обавештење:

ОБАВЕШТАВАЈУ СЕ СТУДЕНТИ III ГОДИНЕ ДА ПРЕДАВАЊА ИЗ ПРЕДМЕТА
ОСНОВИ ГРАЂЕВИНАРСТВА У СРЕДУ 06.11.2019. ГОДИНЕ НЕЋЕ БИТИ ОДРЖАНА,
ЗБОГ СПРЕЧЕНОСТИ ПРЕДМЕТНОГ НАСТАВНИКА.

ТЕРМИН НАДОКНАДЕ БИЋЕ НАКНАДНО ОБЈАВЉЕН.

 

Предметни наставник
Слободан Јововић