13.04.2019.

Промена термина за усмени део испита:

УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА БИЋЕ ОДРЖАН  У СРЕДУ 17.04.2019. ГОД. У 15,00 ЧАСОВА У УЧИОНИЦИ БР. 3 (ИНДЕХ БР. 21/16 ДО 39/17) И У ЧЕТВРТАК 18.04.2019.ГОД. У 11,00 ЧАСОВА У УЧИОНИЦИ БР.3. (ИНДЕХ БР.40/17  ДО 86/17).


 

04.02.2019.

Обавештење о упису оцена:

Обавештавају се студенти да ће термин уписа оцена бити померен за четвртак 07.02.2019. год. у 11h, уместо данас у 13h.

04.02.2019. године

Предметни наставник


 

25.01.2019.

ПРЕДИСПИТНЕ ОБАВЕЗЕ
-школска 2018/19. год.-

  Презиме и име  Бр.
инд.
Год. Предавања Вежбе Колоквијум Елаборат ОСВОЈЕНО
ПОЕНА
1 Марковић Ивана 64 10 0 0   0 0
2 Спасић Десимир 25 11 0 7 0 12 19
3 Ђорђевић Никола 41 13 0 0   0 0
4 Јанковић Вукашин 95 14 0 0   0 0
5 Живић Михајло 11 15 1 0   0 1
6 Шарчевић Новак 19 15 1 0   0 1
7 Ребић Матија 51 15 0 0   0 0
8 Зиројевић Никола 119 15 0 0   0 0
9 Којић Душан 15 16 0 0   0 0
10 Стокић Милан 21 16 1 10 14 11 36
11 Пандуров Владимир 22 16 1 10 2 9 22
12 Радовић Стефан 31 16 0 0   0 0
13 Златановски Никола 52 16 0 0   0 0
14 Матић Јелена 62 16 0 0   0 0
15 Вишекруна Алекса 97 16 0 5   10 15
16 Јогрић Илија 132 16 0 0   0 0
17 Барјактаровић Филип 1 17 5 10 15 22 52
18 Живановић Немања 4 17 1 10 8 22 41
19 Павловић Анастасија 5 17 5 10 15 22 52
20 Цветковић Урош 6 17 3 10 0 14 27
21 Цвјетковић Милош 7 17 1 7   7 15
22 Васиљевић Милица 8 17 5 10 1 11 27
23 Росић Марко 9 17 5 10 3 15 33
24 Бишчић Александар 10 17 1 10 1 17 29
25 Симоновић Владимир 13 17 1 9 6 12 28
26 Живковић Михајло 16 17 1 10 9 18 38
27 Раковић Ђорђе 17 17 0 0   0 0
28 Обрадовић Ивана 18 17 0 0 14 22 36
29 Павловић Срећко 20 17 5 9 9 22 45
30 Паповић Никола 24 17 0 10 14 19 43
31 Вучковић Јована 25 17 1 5 3 18 27
32 Стојановић Стефан 26 17 1 7 13 17 38
33 Љатифи Енис 28 17 1 10 5 15 31
34 Митровић Вук 29 17 1 10 14 16 41
35 Ђурђевић Александра 30 17 3 10 6 11 30
36 Васић Маша 31 17 1 10   16 27
37 Бајић Милан 32 17 1 10 9 19 39
38 Милићевић Анђела 33 17 1 9 14 9 33
39 Вукојевић Јасна 34 17 5 10 12 19 46
40 Стајић Владимир 35 17 1 7 15 14 37
41 Јовановић Јелена 37 17 1 10 6 21 38
42 Кузмановић Урош 38 17 0 0   0 0
43 Тодоровић Павле 39 17 1 10 0 8 19
44 Јефтић Јелена 40 17 1 7 3 12 23
45 Милосављевић Катарина 41 17 1 10 14 20 45
46 Солујић Николина 44 17 1 10 3 8 22
47 Кашерић Лука 47 17 0 7 0 10 17
48 Стевановић Александра 48 17 5 10 6 10 31
49 Стојановић Стефан 51 17 5 10 11 20 46
50 Живковић Андрија 52 17 1 9 13 21 44
51 Матовић Александар 55 17 5 10 14 22 51
52 Рађен Лазар 57 17 3 10 0 7 20
53 Петковић Ивана 58 17 1 9 3 8 21
54 Ивковић Јована 60 17 1 3   0 4
55 Савић Игор 61 17 0 9 4 11 24
56 Васић Катарина 62 17 0 0 12 0 12
57 Пејовић Никола 65 17 0 9 2 11 22
58 Крстојевић Душан 66 17 1 10   9 20
59 Бараћ Младен 67 17 1 10 0 19 30
60 Јаћимовић Стефан 68 17 5 10 10 20 45
61 Петровић Милош 69 17 5 10 14 17 46
62 Јанковић Милица 72 17 1 7 0 8 16
63 Николић Горан 74 17 1 9 11 15 36
64 Везмар Милош 75 17 0 9 11 18 38
65 Марковић Ивана 76 17 0 7 0 9 16
66 Секулић Сања 77 17 5 10 5 19 39
67 Самарџић Душан 78 17 5 10 6 0 21
68 Толимир Алекса 80 17 1 9 8 19 37
69 Павић Никола 81 17 0 9 4 13 26
70 Радаковић Драган 85 17 0 0   19 19
71 Јањић Никола 86 17 0 0 9 20 29
72 Богићевић Александар 95 17 0 10 15 22 47
73 Милић Стефан 96 17 0 9 11 22 42
74 Шанта Ирена Ирис 97 17 1 0   0 1
75 Мирковић Матеја 74 18 0 1   0 1

 

14.01.2019.

Термин вежби:

Вежбе планиране за уторак 15.01.2019. године ће се одржати у следећим терминима:

  1. ГРУПА од 8:30 до 11:00
  2. ГРУПА од 11:05 до 13:35


14.01.2019. године 

Предметни наставник
мр Милан Филиповић, дипл. геод. инж.

 

14.01.2019.

Предаја елабората за све студенте:

Обавештавају се студенти да ће предаја елабората из предмета Геодетски премер 2 бити у петак 18.01.2019. године у кабинету бр. 5, до 15h. Запослени студенти могу предати и раније.


14.01.2019. године 

Предметни наставник
мр Милан Филиповић, дипл. геод. инж.

 

14.01.2019.

Дорада елабората:

Дорада елабората из предмета Геодетски премер 2 биће одржана у петак 18.01.2019. године од 9:30 до 12:00 у учионици бр. 4.

На ове вежбе могу доћи студенти који нису довршили елаборате. Остали студенти нису обавезни да дођу.


14.01.2019. године 

Предметни наставник
мр Милан Филиповић, дипл. геод. инж.


 

04.12.2018.

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА
одржаног 04.12.2018. године

Ред.
бр.
Презиме и име Бр. инд. Год. Освојено
бодова
1 Спасић Десимир 25 11 0
2 Стокић Милан 21 16 14
3 Пандуров Владимир 22 16 2
4 Барјактаровић Филип 1 17 15
5 Живановић Немања 4 17 8
6 Павловић Анастасија 5 17 15
7 Цветковић Урош 6 17 0
8 Васиљевић Милица 8 17 1
9 Росић Марко 9 17 3
10 Бишчић Александар 10 17 1
11 Симоновић Владимир 13 17 6
12 Живковић Михајло 16 17 9
13 Обрадовић Ивана 18 17 14
14 Павловић Срећко 20 17 9
15 Паповић Никола 24 17 14
16 Вучковић Јована 25 17 3
17 Стојановић Стефан 26 17 13
18 Љатифи Енис 28 17 5
19 Митровић Вук 29 17 14
20 Ђурђевић Александра 30 17 6
21 Бајић Милан 32 17 9
22 Милићевић Анђела 33 17 14
23 Вукојевић Јасна 34 17 12
24 Стајић Владимир 35 17 15
25 Јовановић Јелена 37 17 6
26 Тодоровић Павле 39 17 0
27 Јефтић Јелена 40 17 3
28 Милосављевић Катарина 41 17 14
29 Солујић Николина 44 17 3
30 Кашерић Лука 47 17 0
31 Стевановић Александра 48 17 6
32 Стојановић Стефан 51 17 11
33 Живковић Андрија 52 17 13
34 Матовић Александар 55 17 14
35 Рађен Лазар 57 17 0
36 Петковић Ивана 58 17 3
37 Савић Игор 61 17 4
38 Васић Катарина 62 17 12
39 Пејовић Никола 65 17 2
40 Бараћ Младен 67 17 0
41 Јаћимовић Стефан 68 17 10
42 Петровић Милош 69 17 14
43 Јанковић Милица 72 17 0
44 Николић Горан 74 17 11
45 Везмар Милош 75 17 11
46 Марковић Ивана 76 17 0
47 Секулић Сања 77 17 5
48 Самарџић Душан 78 17 6
49 Толимир Алекса 80 17 8
50 Павић Никола 81 17 4
51 Јањић Никола 86 17 9
52 Богићевић Александар 95 17 15
53 Милић Стефан 96 17 11

Увид у радове у термину консултација.

У Београду, 04.12.2018. год.

Предметни наставник:
мр Милан Филиповић, дип. геод. инж.


 

27.11.2018.

Обавештење:

Колоквијум из предмета Геодетски премер 2 ће се одржати у уторак - 04.12.2018. године у 10.00 часова у учионици бр. 2 и бр. 3.

Предметни наставник


 

15.10.2018.

Подела студената на групе:

Број групе Број индекса
1 21/16 - 35/17
2 36/17 - 96/17

Вежбе се одржавају у учионици бр. 4 у следећим терминима:

1. група 08:30 – 10:00 и
2. група 12:00 – 13:30.

Предметни наставник
мр Милан Филиповић, дипл. геод. инж.


15.10.2018. године


 

04.10.2018.

Обавештење:

Вежбе из предмете Геодетки премер 2 неће бити одржане 9.10.2018. године, а предавање ће бити у складу са распоредом.
Накнадно ће бити истакнут списак студената по групама за извођење вежби.

Предметни наставник