30.06.2020.

РЕЗУЛТАТИ ПИСМЕНОГ ДЕЛА ИСПИТА
Одржаног 30.06.2020. године - јулски испитни рок
Школске 2019/20 године

Р.бр. Презиме и име Број
индекса
Година
уписа
Освојено бодова
1 Ћебић Кристијан 2 19 32
2 Јоковић  Вања 3 19 42
3 Арсић Александар 4 19 46
4 Марашевић Ања 5 19 28
5 Бабовић Милорад 6 19 20
6 Рољић Игор 9 19 32
7 Стевановић Милена 10 19 10
8 Ковачевић Верица 12 19 8
9 Опачић Ана 14 19 24
10 Стевановић Милош 17 19 24
11 Секуловић Миљана 20 19 8
12 Цекић Никола 28 19 40
13 Јуричић Немања 30 19 34
14 Ранђеловић Ивана 42 19 2
15 Рајић Владимир 44 19 40
16 Радосављевић Никола 46 19 22
17 Царић Андреа 47 19 28
18 Првуловић Немања 49 19 46
19 Шмигић Марија 55 19 12
20 Јовић Вукашин 56 19 10
21 Димић Владимир 57 19 38
22 Лукић Константин 64 19 22

Писмени део испита су положили студенти који су освојили 26 и више бодова.
Положени писмени део испита важи за излазак на усмени део испита до краја школске 2019/20 године, уз обавезно пријављивање испита.

Усмени део испита за јулски испитни рок ће се одржати 06.07.2020. год. (понедељак)
од 11 часова у учионици бр.3.

Увид у радове је 06.07.2020. год. (понедељак) од 10,00  часова у кабинету бр.3.

У Београду, 30.06.2020. год.

Предметни наставник:
мр Милан Филиповћ, дипл.геод.инж.


 

17.06.2020.

РЕЗУЛТАТИ ПИСМЕНОГ ДЕЛА ИСПИТА
Одржаног 17.06.2020. године - јунски испитни рок
Школске 2019/20 године

Р.бр. Презиме и име Број
индекса
Година
уписа
Освојено бодова
1 Арсић Александар 4 19 16
2 Николић Марко 13 19 46
3 Давидовић Милош 16 19 40
4 Марић Јован 19 19 37
5 Секуловић Миљана 20 19 24
6 Петровић Вељко 24 19 43
7 Станојевић Марко 25 19 47
8 Цекић Никола 28 19 24
9 Младеновић Миле 32 19 36
10 Глигорић Никола 38 19 46
11 Анастасијевић Андрија 41 19 38
12 Рајић Владимир 44 19 18
13 Марковић Марко 45 19 47
14 Царић Андреја 47 19 10
15 Димић Владимир 57 19 14
16 Ђурђевић Никола 59 19 42
17 Јаћимовски Дарко 63 19 30

Писмени део испита су положили студенти који су освојили 26 и више бодова. Положени писмени део испита важи за излазак на усмени део испита до краја школске 2019/20 године, уз обавезно пријављивање испита.

Усмени део испита за јунски испитни рок ће се одржати 23.06.2020. год. (уторак) од 12 часова у учионици бр.3.

Увид у радове је 23.06.2020. год. (уторак) од 11,00  часова у кабинету бр.3.

У Београду, 17.06.2020. год.

Предметни наставник:
мр Милан Филиповћ, дипл.геод.инж.


 

04.06.2020.

РЕЗУЛТАТИ ПИСМЕНОГ ДЕЛА ИСПИТА
ИСПИТНИ РОК: Април - школске 2019/20 године (Испит одржан 04.06.2020. год.)

Р.бр. Презиме и име Број
индекса
Година
уписа
Освојено бодова
1 Љубичић Страхиња 16 18 17
2 Милошевић Никола 31 18 19

Напомена:
Увид у радове и усмени део испита у уторак, 09.06.2020. у 12,00 часова, кабинет 3.

У Београду, 04.06.2020.год.

Предметни наставник:
мр Милан Филиповић, дипл.геод. инж.