19.06.2019.

Обавештење:

Упис оцена из предмета Геодетски планови биће 20.06.2019. од 12 до 13 часова и 25.06.2019. од 11 до 12 часова у каб.3.


 

14.05.2019.

Резултати предиспитних обавеза - школска 2018/19. год. (14.05.2019.) [276 kb]


 

04.05.2019.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ОДБРАНИ ВЕЖБИ ИЗ ДИГИТАЛНИХ ГЕОДЕТСКИХ ПЛАНОВА:

Обаветавају се студенти да ће одбрана вежби из ДГП бити у среду 08.05.2019. године
у 10 часова у Рачунарском центру 1.

04.05.2019. године

Предметни наставник


 

19.04.2019.

Обавештење:

Преузимање елабората из предмета Геодетски планови је у понедељак 22.04.2019. од 11,30 до 12,00 часова у каб. 3.


 

15.04.2019.

РЕЗУЛТАТИ ПРЕГЛЕДА ЕЛАБОРАТА ИЗ ГЕОДЕТСКИХ ПЛАНОВА (15.04.2019.)

Р.бр. Презиме и име Бр. инд. Год.  
1 Спасић Десимир 25 11 12
2 Данковић Саша 104 14 20
3 Ребић Матија 51 15 21
4 Радисављевић Немања 27 16 16
5 Рајак Марина 88 16 23
6 Станојевић Филип 27 17 23
7 Брковић Марјан 1 18 18
8 Павлов Александар 3 18 20
9 Абрамовић Драгана 4 18 24
10 Манојловић Владан 5 18 16
11 Миловановић Владимир 6 18 23
12 Јанча Иван 7 18 20
13 Цијан Алекса 8 18 14
14 Поповић Јадранка 9 18 16
15 Праизовић Стефан 10 18 20
16 Вељовић Андреја 11 18 20
17 Петровић Александар 12 18 22
18 Јовановић Јелена 14 18 23
19 Дилпарић Никола 15 18 17
20 Љубичић Срахиња 16 18 16
21 Адамовић Марија 17 18 20
22 Гмијовић Душан 18 18 18
23 Богдановић Филип 19 18 17
24 Цокић Алекса 20 18 19
25 Ранковић Алекса 21 18 16
26 Ранковић Стеван 22 18 17
27 Танасковић Владимир 23 18 19
28 Рајковић Мирослав 24 18 23
29 Баковић Љубоје 26 18 21
30 Војиновић Марко 27 18 15
31 Миливојевић Дајана 29 18 17
32 Милошевић Никола 31 18 21
33 Бољанац Бојан 32 18 17
34 Тапић Кристина 33 18 19
35 Лазаревић Филип 34 18 24
36 Трајковић Лазар 37 18 17
37 Цветковић Дејан 38 18 17
38 Јовашевић Марко 39 18 23
39 Новаковић Василије 42 18 17
40 Поповић Александар 43 18 23
41 Јоцић Ања 44 18 18
42 Зарић Сања 45 18 22
43 Стаменковић Александар 47 18 7
44 Ивановић Ђорђе 53 18 19
45 Петковић Ивана 55 18 21
46 Јоксић Никола 56 18 14
47 Стевановић Милан 57 18 13
48 Пуртић Ана 59 18 24
49 Стокић Никита 61 18 12
50 Станојевић Бојана 63 18 24
51 Стојанов Никола 64 18 22
52 Миленковић Владимир 65 18 23
53 Вуковић Тривко 68 18 13
54 Стојановић Андрија 70 18 18
55 Вујчић Теодор 73 18 23
56 Ђорђевић Александар 75 18 17
57 Корићанац Предраг 77 18 23

 

03.04.2019.

РЕЗУЛТАТИ ТЕСТА ИЗ ГЕОДЕТСКИХ ПЛАНОВА (01.04.2019.)

Р.бр. Презиме и име Бр. инд. Год. ТЕСТ
1 Спасић Десимир 25 11 3
2 Данковић Саша 104 14 9
3 Ребић Матија 51 15 4
4 Радисављевић Немања 27 16 3
5 Златановски Никола 52 16 3
6 Станојевић Филип 27 17 4
7 Брковић Марјан 1 18 5
8 Павлов Александар 3 18 9
9 Абрамовић Драгана 4 18 6
10 Манојловић Владан 5 18 3
11 Миловановић Владимир 6 18 8
12 Јанча Иван 7 18 6
13 Цијан Алекса 8 18 3
14 Поповић Јадранка 9 18 5
15 Праизовић Стефан 10 18 4
16 Вељовић Андреја 11 18 6
17 Петровић Александар 12 18 8
18 Јовановић Јелена 14 18 5
19 Дилпарић Никола 15 18 3
20 Љубичић Срахиња 16 18 1
21 Адамовић Марија 17 18 3
22 Гмијовић Душан 18 18 5
23 Богдановић Филип 19 18 5
24 Цокић Алекса 20 18 3
25 Ранковић Алекса 21 18 6
26 Ранковић Стеван 22 18 4
27 Танасковић Владимир 23 18 4
28 Рајковић Мирослав 24 18 6
29 Баковић Љубоје 26 18 3
30 Војиновић Марко 27 18 1
31 Тапић Кристина 33 18 3
32 Лазаревић Филип 34 18 11
33 Трајковић Лазар 37 18 4
34 Цветковић Дејан 38 18 4
35 Јовашевић Марко 39 18 5
36 Новаковић Василије 42 18 1
37 Поповић Александар 43 18 3
38 Јоцић Ања 44 18 3
39 Зарић Сања 45 18 4
40 Стаменковић Александар 47 18 4
41 Ивановић Ђорђе 53 18 3
42 Петковић Ивана 55 18 6
43 Јоксић Никола 56 18 6
44 Пуртић Ана 59 18 5
45 Стокић Никита 61 18 3
46 Станојевић Бојана 63 18 6
47 Стојанов Никола 64 18 6
48 Миленковић Владимир 65 18 4
49 Вуковић Тривко 68 18 4
50 Стојановић Андрија 70 18 2
51 Вујчић Теодор 73 18 4
52 Ђорђевић Александар 75 18 5
53 Корићанац Предраг 77 18 5

 

27.03.2019.

Обавештење:

Тест из предмета Геодетски планови одржаће се у понедељак 01.04.2019. године у 10,15 часова у сали 2. Предаја елабората је такође 01.04.2019. године од 11,30 до 12,30 часова у кабинету 3.


 

07.03.2019.

Важно обавештење:

Вежбе друге групе из предмета Геодетски планови, планиране за понедељак 11.3.2019. године, неће бити одржане. Надокнада ће бити у среду 13.3.2019. године од 12:50 до 14:30.