04.02.2019.

Обавештење о упису оцена:

Обавештавају се студенти да ће термин уписа оцена бити померен за четвртак 07.02.2019. год. у 11h, уместо данас у 13h.

04.02.2019. године

Предметни наставник


 

30.01.2019.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРОМЕНИ ТЕРМИНА ИСПИТА ИЗ ГЕОДЕТСКЕ МЕТРОЛОГИЈЕ:

Обавештавају се студенти који излазе на испит из Геодетске метрологије, планиран за петак 01.02.2019. године, да се време испита уместо у 12h помера на 9h.

 

Предметни наставник


 

25.01.2019.

ПРЕДИСПИТНЕ ОБАВЕЗЕ
- школска 2018/19. год. -

А.п. Активност на предавањима 1. Кол. 1. колоквијум
А.в. Активност на вежбама 2. Кол. 2. колоквијум
Е Елаборат    
Р.бр. Презиме и име Бр.
инд.
Год. А.п. А.в. Е 1.
Кол.
2.
Кол.
Оцена
1 Љубојевић Здравко 6 10 4 5 0 12 15 36 5
2 Ђенић Добривоје 86 10 5 0 26 22 28 81 9
3 Стојилковић Лука 150 11 2 0 26 25 28 81 9
4 Парић Дејан 110 14 5 0 26 20 26 77 8
5 Давитковић Ана 13 15 5 10 25 12 26 78 8
6 Јосиповић Милан 36 15 1 0 21     22 5
7 Зивлак Лазар 38 15 5 0 0     5 5
8 Петровић Иван 43 15 2 5 0     7 5
9 Весовић Велизар 45 15 2 0 14 13 24 53 6
10 Ожеговић Никола 83 15 4 0 14 15 15 48 5
11 Васиљев Александар 2 16 1 5 28     34 5
12 Андан Милош 3 16 0 10 27 22 19 78 8
13 Миловановић Милош 4 16 3 5 29 22 29 88 9
14 Гавриловић Стефан 6 16 5 0 23     28 5
15 Бабић Марина 8 16 4 5 27 21 22 79 8
16 Глигорић Милица 9 16 5 10 26 22 29 92 10
17 Ружић Ивана 10 16 5 10 28 24 29 96 10
18 Јоцић Кристина 13 16 2 0 23     25 5
19 Ристић Бојана 17 16 0 5 24 0   29 5
20 Јовичић Милена 19 16 2 5 25 18 21 71 8
21 Спасић Матеја 20 16 3 5 26 11 14 59 6
22 Медош Ана Марија 23 16 3 5 14 28 24 74 8
23 Цветановић Дијана 24 16 2 5 25 12 27 71 8
24 Кудуз Милош 25 16 1 10 27     38 5
25 Петровић Иван 26 16 5 0 9 17 24 55 6
26 Станишић Стеван 28 16 4 10 26 16 17 73 8
27 Јовановић Александра 29 16 5 10 24 16 22 77 8
28 Руњаић Александра 30 16 5 10 19 26 23 83 9
29 Јованић Немања 32 16 1 10 28     39 5
30 Богићевић Маријана 33 16 1 5 25 19 28 78 8
31 Белоица Павле 34 16 1 5 24 20 16 66 7
32 Ђорђевић Нина 35 16 0 5 24 29 18 76 8
33 Радовић Марко 36 16 0 -1 24 10 18 51 6
34 Цакић Милан 38 16 5 0 24 13 20 62 7
35 Главоњић Срђан 39 16 1 0 27 29 29 86 9
36 Бугарић Вељко 40 16 1 -1 26     26 5
37 Кенђелић Даница 45 16 0 10 23 13 28 74 8
38 Генчев Алекса 51 16 2 0 23 22 19 66 7
39 Лазовић Урош 54 16 0 5 26 26 21 78 8
40 Степановић Аница 55 16 5 10 26 16 26 83 9
41 Јосиповић Раде 56 16 0 -1 19     18 5
42 Бранковић Катарина 59 16 4 10 24 28 29 95 10
43 Дамјановић Сава 61 16 5 10 27 25 30 97 10
44 Трифуновић Стефан 64 16 1 5 23 20 25 74 8
45 Јосиповић Недељко 66 16 5 10 25 9 3 52 6
46 Бајшански Дарко 67 16 5 10 29 25 30 99 10
47 Илић Павле 70 16 2 5 20 24 24 75 8
48 Миздрак Саша 72 16 5 0 23     28 5
49 Анђелковић Милош 74 16 2 0 21 23 30 76 8
50 Лазаров Зорица 75 16 2 0 26 19 27 74 8
51 Димић Марија 76 16 2 0 23 17 30 72 8
52 Гомбар Маја 78 16 3 10 30 25 28 96 10
53 Вучковић Урош 80 16 3 0 19 14 25 61 7
54 Павловић Јована 86 16 4 10 25 24 29 92 10
55 Ђоковић Давид 87 16 2 5 25 13 16 61 7
56 Михајло Михајлов 92 16 0 -1 0     -1 5
57 Тошић Дејан 93 16 4 10 28 18 23 83 9
58 Дубоњац Филип 100 16 4 0 29 18 28 79 8
59 Чоловић Лазар 106 16 3 10 13 20 28 74 8
60 Павличић Војин 114 16 3 0 25 15 25 68 7
61 Клачар Немања 115 16 2 0 27 24 28 81 9
62 Лазаревић Александар 117 16 4 5 29 28 28 94 10
63 Продановић Сунчица 118 16 5 0 25 19 25 74 8
64 Пајовић Василије 130 16 2 10 24 20 29 85 9
65 Јокић Немања 82 17 5 0 24 25 20 74 8
66 Вујиновић Никола 83 17 3 0 28 19 27 77 8
67 Милутиновић Бобан 89 17 0 -1 26     25 5
68 Чукановић Никола 72 18 4 0 20 9 29 62 7

Преузимање елабората у термину испита или уписа оцена.

Студенти који су на основу предиспитних обавеза добили оцену 6 или више ослобођени су испита и долазе само на упис оцене.
Студенти који нису задовољни оценом могу изаћи на испит.

Студенти који на активност на вежбама имају -1, нису испунили предиспитне обавезе и морају се јавити наставнику пре термина испита.

Термин уписа оцена биће накнадно објављен.


25.01.2019. године

Предметни наставник
мр Милан Филиповић, дипл. инж. геодез.


 

25.12.2018.

РЕЗУЛТАТИ 2. КОЛОКВИЈУМА
- одржаног 24.12.2018. школске 2018/19 године –

Р.бр. Презиме и име Бр. инд. Год. Освојено бодова
1 Љубојевић Здравко 6 10 15
2 Ђенић Добривоје 86 10 28
3 Стоиљковић Лука 150 11 28
4 Парић Дејан 110 14 26
5 Давитковић Ана 13 15 26
6 Весовић Велизар 45 15 24
7 Ожеговић Никола 83 15 15
8 Андан Милош 3 16 19
9 Миловановић Милош 4 16 29
10 Бабић Марина 8 16 22
11 Глигорић Милица 9 16 29
12 Ружић Ивана 10 16 24
13 Јовичић Милена 19 16 21
14 Спасић Матеја 20 16 14
15 Медош Ана Марија 23 16 24
16 Цветановић Дијана 24 16 25
17 Петровић Иван 26 16 24
18 Станишић Стеван 28 16 17
19 Јовановић Александра 29 16 22
20 Руњајућ Александра 30 16 23
21 Богићевић Маријана 33 16 28
22 Белојица Павле 34 16 16
23 Ђорђевић Нина 35 16 18
24 Радовић Марко 36 16 18
25 Цакић Милан 38 16 20
26 Главоњић Срђан 39 16 29
27 Кенђелић Даница 45 16 28
28 Генчев Алекса 51 16 19
29 Лазаревић Урош 54 16 21
30 Степановић Аница 55 16 26
31 Бранковић Катарина 59 16 29
32 Дамјановић Сава 61 16 30
33 Трифуновић Стефан 64 16 25
34 Јосиповић Недељко 66 16 3
35 Бајашански Дарко 67 16 30
36 Илић Павле 70 16 24
37 Анђелковић Милош 74 16 30
38 Лазаров Зорица 75 16 27
39 Димић Марија 76 16 30
40 Гомбар Маја 78 16 28
41 Вучковић Урош 80 16 25
42 Павловић Јована 86 16 29
43 Ђоковић Давид 87 16 16
44 Тошић Дејан 93 16 23
45 Дубоњац Филип 100 16 28
46 Чоловић Лазар 106 16 28
47 Павличић Војин 114 16 25
48 Клачар Немања 115 16 28
49 Лазаревић Александар 117 16 28
50 Продановић Сунчица 118 16 25
51 Пајовић Василије 130 16 29
52 Јокић Немања 82 17 20
53 Вујиновић Никола 83 17 27
54 Чукановић Никола 72 18 29


У Београду 25.12.2018. године

Предметни наставник
мр Милан Филиповић, дипл. геод. инж.


 

17.12.2018.

ОБАВЕШТЕЊЕ О КОЛОКВИЈУМУ:

Други колоквијум из предмета Геодетска метрологија биће одржан у понедељак 24.12.2018. године учионици број 4 по следећем распореду:

1. Група (БРОЈ ИНДЕКСА 06/10 – 38/16) од 09:30 до 10:15,
2. Група (БРОЈ ИНДЕКСА 39/16 – 72/18 ) од 10:30 до 11:15.

17.12.2018. године

Предметни наставник
мр Милан Филиповић, дипл. геод. инж.

 

17.12.2018.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРЕДАЈИ ЕЛАБОРАТА:

Обавештавају се студенти да ће предаја елабората из предмета Геодетска метрологија бити у понедељак 21.01.2019. године и уторак 22.01.2019. године од 9 до 12h у кабинету бр. 5.

17.12.2018. године

Предметни наставник
мр Милан Филиповић, дипл. геод. инж.


 

09.12.2018.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ВЕЖБАМА ИЗ ГЕОДЕТСКЕ МЕТРОЛОГИЈЕ:

За вежбе планиране за 10.12.2018. године неће бити поделе на групе.

09.12.2018.

Предметни наставник


 

01.12.2018.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ВЕЖБАМА ИЗ ГЕОДЕТСКЕ МЕТРОЛОГИЈЕ:

Вежбе из Геодетске метрологије, планиране за понедељак 03.12.2018. године,
почеће од 09:45.
Потребно је да дођу сви студенти да би добили тему за семинарски рад.

01.12.2018. године

Предметни наставник


 

21.11.2018.

Обавештење о вежбама:

За вежбу из геодетске метрологије планирану за понедељак 26.11.2018. године
неће бити поделе на групе, већ сви студенти раде заједно.

НАПОМЕНА:
ВЕЖБЕ ПОЧИЊУ ОД 9:30!


21.11.2018. године

Предметни наставник
мр Милан Филиповић, дипл. геод. инж.


 

20.11.2018.

РЕЗУЛТАТИ 1. КОЛОКВИЈУМА
- одржаног 19.11.2018. школске 2018/19 године –

Р.бр. Презиме и име Бр. инд. Год. Освојено бодова
1 Љубојевић Здравко 6 10 12
2 Ђенић Добривоје 86 10 22
3 Стоиљковић Лука 150 11 25
4 Давитковић Ана 13 15 12
5 Весовић Велизар 45 15 13
6 Ожеговић Никола 83 15 15
7 Андан Милош 3 16 22
8 Миловановић Милош 4 16 22
9 Бабић Марина 8 16 21
10 Глигорић Милица 9 16 22
11 Ружић Ивана 10 16 24
12 Ристић Бојана 17 16 0
13 Јовичић Милена 19 16 18
14 Спасић Матеја 20 16 11
15 Медош Ана Марија 23 16 28
16 Цветановић Дијана 24 16 12
17 Петровић Иван 26 16 17
18 Станишић Стеван 28 16 16
19 Јовановић Александра 29 16 16
20 Руњајућ Александра 30 16 26
21 Богићевић Маријана 33 16 19
22 Белојица Павле 34 16 20
23 Ђорђевић Нина 35 16 29
24 Радовић Марко 36 16 10
2 Цакић Милан 38 16 13
26 Главоњић Срђан 39 16 29
27 Кенђелић Даница 45 16 13
28 Генчев Алекса 51 16 22
29 Лазаревић Урош 54 16 26
30 Степановић Аница 55 16 16
31 Јосиповић Раде 56 16 7
32 Бранковић Катарина 59 16 28
33 Дамјановић Сава 61 16 25
34 Трифуновић Стефан 64 16 20
35 Јосиповић Недељко 66 16 9
36 Бајашански Дарко 67 16 25
37 Илић Павле 70 16 24
38 Миздрак Саша 72 16 6
39 Анђелковић Милош 74 16 23
40 Лазаров Зорица 75 16 19
41 Димић Марија 76 16 17
42 Гомбар Маја 78 16 25
43 Вучковић Урош 80 16 14
44 Павловић Јована 86 16 24
45 Ђоковић Давид 87 16 13
46 Тошић Дејан 93 16 18
47 Дубоњац Филип 100 16 18
48 Чоловић Лазар 106 16 20
49 Павличић Војин 114 16 15
50 Клачар Немања 115 16 24
51 Лазаревић Александар 117 16 28
52 Продановић Сунчица 118 16 19
53 Пајовић Василије 130 16 20
54 Јокић Немања 82 17 25
55 Вујиновић Никола 83 17 19
56 Чукановић Никола 72 18 9

У Београду 20.11.2018. године

Предметни наставник:
мр Милан Филиповић, дипл. геод. инж.


 

13.11.2018.

Обавештење:

Први колоквијум из предмета Геодетска метрологија ће се одржати 19.11.2018. године према следећем распореду:
I група (индеx бр.6/10 - 39/16) у 9.00 часова, учионица бр. 4,
II група (индеx бр. 40/16 - 72/18) у 10.00 часова, учионица бр. 4.

Предметни наставник


 

02.11.2018.

Обавештење о вежбама:

За вежбу из геодетске метрологије планирану за понедељак 05.11.2018. године неће бити поделе на групе, већ сви студенти раде заједно.

Обавезно је понети џепни рачунар са могућношћу рачунских операција са матрицама!

02.11.2018. године

Предметни наставник
мр Милан Филиповић, дипл. геод. инж.


 

19.10.2018.

Подела студената на групе за ВЕЖБУ 2:

Број групе Број индекса
1 6/10 - 39/16
2 40/16 – 83/17

Вежба 2 ће се одржати у учионици бр. 4 у следећим терминима:

1. група  22.10.2018. 8:30 – 11:00
2. група  29.10.2018. 8:30 – 11:00

НАПОМЕНА:
Промена групе није могућа!

Предметни наставник
мр Милан Филиповић, дипл. геод. инж.


19.10.2018. године


 

14.10.2018.

Прва вежба из Геодетске метрологије:

Обавештавају се студенти да ће прву вежбу из геодетске метрологије обављати сви заједно у понедељак од 8:30.

14.10.2018.

Предметни наставник


 

04.10.2018.

Обавештење:

Прво - уводно предавање (08.10.2018.) из предмета Геодетска метрологија
ће почети у 9,00 часова.

Предметни наставник