23.05.2019.

РЕЗУЛТАТИ ПРЕДИСПИТНИХ ОБАВЕЗА СТУДЕНАТА
у школској 2018/19. години

П Предавања Е Елаборат
В Вежбе К Колоквијум
Ред.
број
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ Бр.
инд.
Год.
Уписа
П В Е К Укупно
[1]
Испит Укупно
[2]
ОЦЕНА
1 Белоица Павле 34 16 2 2 7 21 32   32  
2 Радовић Марко 36 16 2 2 7 9 20   20  
3 Цакић Милан 38 16   1 6 9 16   16  
4 Кенђелић Даница 45 16 2 1 5 5 13   13  

Напомена:

Предметни наставник
др Славољуб Томић.


 

08.05.2019.

Обавештење о полагању колоквијума и поправног колоквијума:

Колоквијум из предмета Основи фотограметрије и поправни колоквијум из предмета Фотограметрија и даљинска детекција ће се одржати у петак 10.05.2019. године у 9.00 часова у учионици 2. Право полагања колоквијума имају студенти који су на досадашњим предиспитним обавезама остварили минимално 7 бодова. За колоквијум је неопходно да студент има на располагању прибор за писање и одговарајући џепни рачунар.

Предметни наставник
др Славољуб Томић


 

27.03.2019.

РЕЗУЛТАТИ ПРЕДИСПИТНИХ ОБАВЕЗА СТУДЕНАТА
пре априлског испитног рока у школској 2018/19. години

П Предавања Е Елаборат
В Вежбе К Колоквијум
Ред.
број
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ Бр.
инд.
Год.
Уписа
П В Е К Укупно
[1]
1 Љубојевић Здравко 6 10   3 8 22 33
2 Милошевић Лазар 25 15       25 25
3 Весовић Велизар 45 15 2 1 6 29 38
4 Глигорић Милица 9 16 2 3 9 25 39
5 Јоцић Кристина 13 16   0 6 5 11
6 Ристић Бојана 17 16   1 6 34 41
7 Јовичић Милена 19 16 2 3 7 37 49
8 Спасић Матеја 20 16 1 1 5 14 21
9 Медош Ана-Марија 23 16 1 2 6 30 39
10 Кудуз Милош 25 16   2 7 24 33
11 Станишић Стеван 28 16 2 2 5 33 42
12 Руњаић Александра 30 16 2 3 10 28 43
13 Јованић Немања 32 16   2 7 27 36
14 Белоица Павле 34 16 2 2 7 10 21
15 Цакић Милан 38 16   1 6 15 22
16 Бугарић Вељко 40 16   0 9 20 29
17 Генчев Алекса 51 16 1 0 6 26 33
18 Степановић Аница 55 16 2 3 8 3 16
19 Бранковић Катарина 59 16 2 2 8 35 47
20 Илић Павле 70 16 1 1 5 23 30
21 Анђелковић Милош 74 16 1 2 5 24 32
22 Лазаров Зорица 75 16 1 1 5 27 34
23 Димић Марија 76 16 1 2 5 34 42
24 Павловић Јована 86 16 2 3 9 36 50
25 Ђоковић Давид 87 16 1 2 7 21 31
26 Дубоњац Филип 100 16 2 2 6 26 36
27 Павличић Војин 114 16 1 2 6 38 47
28 Клачар Немања 115 16   3 8 23 34
29 Пајовић Василије 130 16 2 3 5 29 39

Напомена:

Предметни наставник
др Славољуб Томић.


 

21.03.2019.

Обавештење о полагању поправног колоквијума:

Поправни колоквијум из предмета Основи фотограметрије и Фотограметрија и даљинска детекција ће се одржати у среду 27.03.2019. године у 9.00 часова у учионици 3.
Право полагања колоквијума имају студенти који су на досадашњим предиспитним обавезама остварили минимално 7 бодова. За колоквијум је неопходно да студент има на располагању прибор за писање и одговарајући џепни рачунар.

Предметни наставник
др Славољуб Томић


 

04.02.2019.

Обавештење:

Обавештавају се студент да ће се уписивање оцена из Фотограметрије и даљинске детекције, после испита у јануарском испитном року, обавити у четвртак 07.02.2019. године у 11.00 часова.


 

23.01.2019.

РЕЗУЛТАТИ ПРЕДИСПИТНИХ ОБАВЕЗА СТУДЕНАТА
у школској 2018/19. години

Ред.
број
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ Бр.
инд.
Год.
Уписа
Предавања Вежбе Елаборат Тест Укупно
[1]
1 Живковић Александра 78 9 2 3 8 20 33
  Љубојевић Здравко 6 10   3 8   11
2 Ђенић Добривоје 86 10   0 8 37 45
  Максимовћ Јован 13 11       4 4
3 Аврамовић Никола 40 11 2 3 9 28 42
4 Миљковић Лазар 49 14   0 5   5
5 Парић Дејан 110 14   0     0
  Стефановић Петар 23 15       12 12
  Милошевић Лазар 25 15       18 18
6 Петровић Иван 43 15 1 Н.У.     1
7 Весовић Велизар 45 15 2 1 6   9
8 Ожеговић Никола 83 15 2 1 5 0 8
9 Васиљев Александар 2 16 2 0 7 30 39
10 Гавриловић Стефан 6 16 1 Н.У. дорада   1
11 Глигорић Милица 9 16 2 3 9 2 16
12 Јоцић Кристина 13 16   0 6 2 8
13 Ристић Бојана 17 16   1 6 5 12
14 Јовичић Милена 19 16 2 3 7 2 14
15 Спасић Матеја 20 16 1 1 5 0 7
16 Медош Ана-Марија 23 16 1 2 6 4 13
17 Кудуз Милош 25 16   2 7 7 16
18 Станишић Стеван 28 16 2 2 5 12 21
19 Јовановић Александра 29 16 1 3 6 0 10
20 Руњаић Александра 30 16 2 3 10 12 27
21 Јованић Немања 32 16   2 7 2 11
22 Богићевић Маријана 33 16 2 2 9 26 39
23 Белоица Павле 34 16 2 2 7 6 17
24 Ђорђевић Нина 35 16 2 2 5 20 29
25 Радовић Марко 36 16 2 2 7 0 11
26 Цакић Милан 38 16   1 6 17 24
27 Главоњић Срђан 39 16   1 6 22 29
28 Бугарић Вељко 40 16   0 9 4 13
29 Кенђелић Даница 45 16 2 1 5 0 8
30 Ђедовић Небојша 47 16 1 0 10 25 36
31 Генчев Алекса 51 16 1 0 6 5 12
32 Николић Зорана 53 16 1 0     1
33 Степановић Аница 55 16 2 3 8   13
34 Бранковић Катарина 59 16 2 2 8 0 12
35 Јосиповић Недељко 66 16 2 2 10 30 44
36 Бајшански Дарко 67 16 2 3 9 25 39
37 Илић Павле 70 16 1 1 5 17 24
38 Вујчић Стефан 71 16   Н.У.     0
39 Миздрак Саша 72 16 1 0     1
40 Анђелковић Милош 74 16 1 2 5 15 23
41 Лазаров Зорица 75 16 1 1 5 6 13
42 Димић Марија 76 16 1 2 5 9 17
43 Павловић Јована 86 16 2 3 9 0 14
44 Ђоковић Давид 87 16 1 2 7 10 20
45 Тошић Дејан 93 16 1 2 6 1 10
46 Дубоњац Филип 100 16 2 2 6 7 17
47 Чоловић Лазар 106 16 2 3 5 22 32
48 Ивановић Марија 111 16 2 0 8 25 35
49 Павличић Војин 114 16 1 2 6 10 19
50 Клачар Немања 115 16   3 8 6 17
51 Лазаревић Александар 117 16 2 3 8 20 33
52 Продановић Сунчица 118 16 2 1 10 37 50
53 Пајовић Василије 130 16 2 3 5 10 20
54 Вујиновић Никола 83 17   1 7 17 25

Напомена:

Предметни наставник
др Славољуб Томић.


 

17.01.2019.

РЕЗУЛТАТИ ПРЕДИСПИТНИХ ОБАВЕЗА СТУДЕНАТА
у школској 2018/19. години

Ред.
број
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ Бр.
инд.
Год.
Уписа
Предавања Вежбе Елаборат Тест Укупно
[1]
1 Љубојевић Здравко 6 10   3     3
2 Ђенић Добривоје 86 10   0 8   8
3 Аврамовић Никола 40 11   3 9   12
4 Миљковић Лазар 49 14   0 5   5
5 Парић Дејан 110 14   0     0
6 Петровић Иван 43 15   Н.У.     0
7 Весовић Велизар 45 15   1 6   7
8 Ожеговић Никола 83 15   1 5   6
9 Васиљев Александар 2 16   0 7   7
10 Гавриловић Стефан 6 16   Н.У. дорада   0
11 Глигорић Милица 9 16   3 9   12
12 Јоцић Кристина 13 16   0 6   6
13 Ристић Бојана 17 16   1 6   7
14 Јовичић Милена 19 16   3 7   10
15 Спасић Матеја 20 16   1 5   6
16 Медош Ана-Марија 23 16   2 6   8
17 Кудуз Милош 25 16   2 7   9
18 Станишић Стеван 28 16   2 дорада   2
19 Јовановић Александра 29 16   3 6   9
20 Руњаић Александра 30 16   3 10   13
21 Јованић Немања 32 16   2 7   9
22 Богићевић Маријана 33 16   2 9   11
23 Белоица Павле 34 16   2 7   9
24 Ђорђевић Нина 35 16   2 5   7
25 Радовић Марко 36 16   2 7   9
26 Цакић Милан 38 16   1 6   7
27 Главоњић Срђан 39 16   1 6   7
28 Бугарић Вељко 40 16   0     0
29 Кенђелић Даница 45 16   1 5   6
30 Ђедовић Небојша 47 16   0 10   10
31 Генчев Алекса 51 16   0 дорада   0
32 Николић Зорана 53 16   0     0
33 Степановић Аница 55 16   3 8   11
34 Бранковић Катарина 59 16   2 8   10
35 Јосиповић Недељко 66 16   2 10   12
36 Бајшански Дарко 67 16   3 9   12
37 Илић Павле 70 16   1 5   6
38 Вујчић Стефан 71 16   Н.У.     0
39 Миздрак Саша 72 16   0     0
40 Анђелковић Милош 74 16   2 дорада   2
41 Лазаров Зорица 75 16   1 5   6
42 Димић Марија 76 16   2 5   7
43 Павловић Јована 86 16   3 9   12
44 Ђоковић Давид 87 16   2 7   9
45 Тошић Дејан 93 16   2 6   8
46 Дубоњац Филип 100 16   2 6   8
47 Чоловић Лазар 106 16   3 5   8
48 Ивановић Марија 111 16   0 8   8
49 Павличић Војин 114 16   2 6   8
50 Клачар Немања 115 16   3 8   11
51 Лазаревић Александар 117 16   3 8   11
52 Продановић Сунчица 118 16   1 10   11
53 Пајовић Василије 130 16   3 5   8
54 Вујиновић Никола 83 17   1 7   8

Напомена:


 

14.01.2019.

Обавештење о полагању колоквијума (поправног колоквијума):

Колоквијум (и поправни колоквијум) из предмета Фотограметрија и даљинска детекција ће се одржати 22.01.2019. године у 9.00 часова у учионици 2. Право полагања колоквијума имају студенти који су на досадашњим предиспитним обавезама остварили минимално 7 бодова. За колоквијум је неопходно да студент има на располагању прибор за писање и одговарајући џепни рачунар.

Предметни наставник
др Славољуб Томић


 

18.12.2018.

Обавештење:

Обавештавају се студенти који слушају предмет Фотограметрија и даљинска детекција у школској 2018/2019. години да ће се завршне вежбе одржати у уторак 25.12.2018. године од 10:00. Студенти који су предали на преглед прве две вежбе тада могу да их преузму. Крајњи рок за предају комплетног елабората за све студенте који хоће да изађу на колоквијум, који ће бити одржан у јануару (термин колоквијума ће бити благовремено објављен), је уторак 15.1.2019. године од 10:00 до 11:00 у кабинету 3.


 

30.11.2018.

Подела на групе за трећи задатак:

1. ГРУПА - ПЕТАК 7.12.2018. - ОД 15:40 ДО 19:00  
Р.бр. Презиме и име Бр. Индекса
1 Васиљев Александар 2/16
2 Гавриловић Стефан 6/16
3 Глигорић Милица 9/16
4 Јоцић Кристина 13/16
5 Ристић Бојана 17/16
6 Јовичић Милена 19/16
7 Спасић Матеја 20/16
8 Медош Ана-Марија 23/16
9 Кудуз Милош 25/16
10 Станишић Стеван 28/16
11 Јовановић Александра 29/16
12 Руњаић Александра 30/16
13 Јованић Немања 32/16
14 Богићевић Маријана 33/16
15 Белоица Павле 34/16
16 Ђорђевић Нина 35/16
17 Радовић Марко 36/16
18 Цакић Милан 38/16
19 Главоњић Срђан 39/16
20 Бугарић Вељко 40/16
2. ГРУПА - УТОРАК 11.12.2018. - ОД 8:30 ДО 11:50  
Р.бр. Презиме и име Бр. Индекса
1 Ђенић Добривоје 86/10
2 Кенђелић Даница 45/16
3 Ђедовић Небојша 47/16
4 Генчев Алекса 51/16
5 Николић Зорана 53/16
6 Степановић Аница 55/16
7 Бранковић Катарина 59/16
8 Јосиповић Недељко 66/16
9 Бајшански Дарко 67/16
10 Илић Павле 70/16
11 Вујчић Стефан 71/16
3. ГРУПА - ПЕТАК 14.12.2018. - ОД 15:40 ДО 19:00  
Р.бр. Презиме и име Бр. Индекса
1 Љубојевић Здравко 6/10
2 Аврамовић Никола 40/11
3 Петровић Иван 43/15
4 Весовић Велизар 45/15
5 Ожеговић Никола 83/15
6 Миздрак Саша 72/16
7 Анђелковић Милош 74/16
8 Лазаров Зорица 75/16
9 Димић Марија 76/16
10 Павловић Јована 86/16
11 Ђоковић Давид 87/16
12 Тошић Дејан 93/16
13 Дубоњац Филип 100/16
14 Чоловић Лазар 106/16
15 Павличић Војин 114/16
16 Клачар Немања 115/16
17 Лазаревић Александар 117/16
18 Продановић Сунчица 118/16
19 Пајовић Василије 130/16
20 Вујиновић Никола 83/17

Напомене:


 

17.11.2018.

Обавештење:

Обавештавају се студенти који слушају предмет Фотограметрија и даљинска детекција, да у среду 21.11.2018. године неће бити часова предавања. Надокнада ових часова ће се обавити по посебном плану, који ће бити благовремено објављен.

Предметни наставник
Проф. др Славољуб Томић


 

09.11.2018.

Обавештење:

Обавештавају се студент који нису до сада прикупили податке за другу вежбу, као и запослени студент који не похађају редовно вежбе, да је последњи термин за преузимање ових података уторак 13.11.2018. (часови редовних вежби). Такође, обавештавају сестуденти да је трећу вежбу могуће радити само у Рачунарској лабораторији Школе (РЦ1 ), па је присуство вежбама обавезно. Трећа вешба ће се изводити по посебном плану који ће бити благовремено објављен. Крајњи рок за предају на преглед комплетно завршене прве вежбе је уторак 13.11.2018. године.

Предметни наставник
др Славољуб Томић


 

11.10.2018.

Обавештење:

Обавештавају се студент који су у V семстру изабрали предмет Фотограметрија и даљинска детекција, да ће се вежбе из овог предмета одржавати уторком у термину оду 9.20 до 11.50 часова.

Предметни наставник
др Славољуб Томић