GEODETSKI ODSEK

Studijski program: GEODEZIJA - GEOMATIKA

Samo po VGGŠ

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА
КАНДИДАТА ЗА УПИС У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ
ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ
СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ ГЕОДЕЗИЈА-ГЕОМАТИКА

Р.бр. ПРЕЗИМЕ И ИМЕ Бр.
пријаве
Бодови из
средње школе
Бодови са
класификационог
испита
УКУПНО
1 Савковић Бранко 02-1/40 36.86 60 96.86
2 Стевановић Милена 02-1/15 38.92 54 92.92
3 Ковачевић Верица 02-1/28 28.38 57 85.38
4 Марковић Марко 02-1/32 40.00 45 85.00
5 Рајић Владимир 02-1/24 37.44 45 82.44
6 Антић Анастасија 02-1/43 40.00 42 82.00
7 Давидовић Милош 02-1/27 39.54 42 81.54
8 Петровић Вељко 02-1/13 35.16 45 80.16
9 Станојевић Марко 02-1/21 35.24 42 77.24
10 Митић Александра 02-1/54 30.80 45 75.80
11 Стаменовић Душан 02-1/53 36.22 39 75.22
12 Видојевић Огњен 02-1/31 27.06 48 75.06
13 Станковић Александар 02-1/11 28.62 45 73.62
14 Стефановић Сара 02-1/52 28.48 45 73.48
15 Цекић Никола 02-1/49 24.74 48 72.74
16 Јевтић Александар 02-1/45 30.56 42 72.56
17 Маринковић Миодраг 02-1/2 22.48 48 70.48
18 Трајановски Зоран 02-1/44 28.10 42 70.10
19 Ивановић Лука 02-1/22 27.32 42 69.32
20 Марић Јован 02-1/14 30.26 39 69.26
21 Буразор Васа 02-1/8 29.86 39 68.86
22 Опачић Ана 02-1/18 26.80 42 68.80
23 Околишан Адриан Трајан 02-1/26 32.50 36 68.50
24 Бабовић Милорад 02-1/36 29.06 39 68.06
25 Ранђеловић Ивана 02-1/41 34.96 33 67.96
26 Радојевић Урош 02-1/55 27.54 39 66.54
27 Глигорић Никола 02-1/5 39.38 27 66.38
28 Арсић Александар 02-1/51 30.12 36 66.12
29 Марковић Секуле 02-1/12 33.06 33 66.06
30 Првуловић Немања 02-1/17 29.72 36 65.72
31 Станојевић Немања 02-1/37 24.48 39 63.48
32 Лукић Лазар 02-1/6 38.50 24 62.50
33 Лазић Иван 02-1/48 26.38 36 62.38
34 Радосављевић Никола 02-1/20 32.34 30 62.34
35 Марашевић Ања 02-1/39 26.14 36 62.14
36 Јоковић Вања 02-1/50 25.76 36 61.76
37 Ристић Анђела 02-1/3 30.92 30 60.92
38 Николић Марко 02-1/25 30.88 30 60.88
39 Маленовић Лазар 02-1/23 30.74 30 60.74
40 Стевановић Милош 02-1/33 30.66 30 60.66
41 Ћебић Кристијан 02-1/9 30.18 30 60.18
42 Страхињић Вељко 02-1/7 32.82 27 59.82
43 Јуричић Немања 02-1/16 23.70 36 59.70
44 Коматина Дана 02-1/38 20.66 39 59.66
45 Младеновић Миле 02-1/19 33.36 24 57.36
46 Рољић Игор 02-1/46 29.58 27 56.58
47 Секуловић Миљана 02-1/34 26.42 30 56.42
48 Милосављевић Исидора 02-1/10 33.64 21 54.64
49 Царић Андреа 02-1/42 26.54 27 53.54
50 Марковић Вукашин 02-1/29 19.78 33 52.78
51 Васовић Андрија 02-1/47 31.06 21 52.06
52 Ковачевић Јован 02-1/30 33.54 18 51.54
53 Анастасијевић Андрија 02-1/35 24.36 27 51.36
54 Симић Мирослав 02-1/4 35.72 15 50.72
55 Хусовић Елдар 02-1/1 32.52 18 50.52

УПИС ПРИМЉЕНИХ КАНДИДАТА
4, 5. и 8. јула 2019 од 9:00 до 14:00 часова.

УПИС КАНДИДАТА КОЈИ СУ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ПОЛАГАЛИ НА ДРУГОМ ФАКУЛТЕТУ
9 до 12. јула 9:00 - 14:00 часова.

ДОКУМЕНТА ПОТРЕБНА ПРИЛИКОМ УПИСА:
СВЕДОЧАНСТВА СВИХ РАЗРЕДА ЗАВРШЕНЕ СРЕДЊЕ ШКОЛЕ (ОРИГИНАЛ)
ДИПЛОМА О ПОЛОЖЕНОМ ЗАВРШНОМ ИСПИТУ, ОДНОСНО
МАТУРСКОМ ИСПИТУ (ОРИГИНАЛ)
ИЗВОД ИЗ МАТИЧНЕ КЊИГЕ РОЂЕНИХ (ОРИГИНАЛ)
ДОКАЗ О УПЛАТИ НАКНАДЕ ЗА УПИС У ИЗНОСУ ОД 3.000,00 РСД
НА ЖИРО РАЧУН ШКОЛЕ (840-1918666-13)
ДВЕ ФОТОГРАФИЈЕ (3,5х4,5cm)
ИНДЕКС И ОБРАСЦИ ЗА УПИС СЕ ДОБИЈАЈУ У СТУДЕНТСКОЈ СЛУЖБИ (НЕ ПЛАЋА СЕ)

У Београду, 03. јула 2019. године