GEODETSKI ODSEK

Studijski program: GEODEZIJA - GEOMATIKA

Samo po VGGŠ

ПРАКТИЧНА НАСТАВА - II година (школска год. 2018/2019)

 

Предмети: Геодетске мреже, Основи инжењерске геодезије

СЕКЦИЈА 1

Група 1
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Марковић Ивана 64/10
2. Милићевић Анђела 33/17
3. Бараћ Младен 67/17
4. Јањић Никола 86/17
Група 2
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Илијази Сузан 93/12
2. Вукојевић Јасна 34/17
3. Јаћимовић Стефан 68/17
4. Драгаш Драгиша 91/17
Група 3
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Павловић Анастасија 5/17
2. Милосављевић Катарина 41/17
3. Петровић Милош 69/17
4. Богићевић Александар 95/17
Група 4
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Васиљевић Милица 8/17
2. Живковић Андрија 52/17
3. Николић Горан 74/17

 

Предмети: Геодетске мреже, Основи инжењерске геодезије

СЕКЦИЈА 2

Група 5
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Обрадовић Ивана 18/17
2. Матовић Александар 55/17
3. Везмар Милош 75/17
4. Корићанац Предраг 77/18
Група 6
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Вучковић Јована 25/17
2. Митровић Вук 29/17
3. Рађен Лазар 57/17
4. Толимир Алекса 80/17
Група 7
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Ђурђевић Александара 30/17
2. Тодоровић Павле 39/17
3. Савић Игор 61/17
4. Павић Никола 81/17
Група 8
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Васић Маша 31/17
2. Јанковић Милица 72/17
3. Самарџић Душан 78/17
4. Радаковић Драган 85/17

 

Предмети: Геодетске мреже, Основи инжењерске геодезије

СЕКЦИЈА 3

Група 9
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Секулић Сања 77/17
2. Цветковић Урош 6/17
3. Цвјетковић Милош 7/17
4. Кашерић Лука 47/17
Група 10
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Марковић Ивана 76/17
2. Росић Марко 9/17
3. Бишчић Александар 10/17
4. Стојановић Стефан 51/17
Група 11
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Јовановић Јелена 37/17
2. Парић Дејан 110/14
3. Симоновић Владимир 13/17
4. Живковић Михајло 16/17
Група 12
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Јефтић Јелена 40/17
2. Стокић Милан 21/16
3. Раковић Ђорђе 17/17
4. Павловић Срећко 20/17

 

Предмети: Геодетске мреже, Основи инжењерске геодезије

СЕКЦИЈА 4

Група 13
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Стевановић Александра 48/17
2. Пандуров Владимир 22/16
3. Паповић Никола 24/17
4. Стојановић Стефан 26/17
Група 14
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Петковић Ивана 58/17
2. Вишекруна Алекса 97/16
3. Љатифи Енис 28/17
Група 15
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Васић Катарина 62/17
2. Барјактаровић Филип 1/17
3. Стајић Владимир 35/17
4. Милић Стефан 96/17

Група 16
Р.б. Презиме и име Индекс
1. Живановић Немања 4/17
2. Пејовић Никола 65/17
3. Крстојевић Душан 66/17

 

ПЛАН РАДА СТУДЕНАТА 2. ГОДИНЕ