ГЕОДЕТСКИ ОДСЕК

Студијски програм: ГЕОДЕЗИЈА - ГЕОМАТИКА

Само по ВГГШ

Мастер струковне студије - Обавештења:

 

[26.10.2021.]  РАНГ ЛИСТА КАНДИДАТА ЗА УПИС ПРВЕ ГОДИНЕ

III конкурсни рок - школске 2021/22

Р. Бр. Презиме и име Просечна
оцена
Дужина
студирања
(год)
Коефицијент
1 Вукотић Владимир 7.77 3 2.59
2 Ђокић Маја 8.20 4 2.05
3 Савић Јелена 7.35 5 1.47
4 Ристић Бојана 6.96 5 1.39
5 Сарић Божидар 7.22 6 1.20
6 Страхињић Драгана 7.08 6 1.18
7 Ивковић Милош 6.80 6 1.13

 

[04.10.2021.]  РАНГ ЛИСТА КАНДИДАТА ЗА УПИС ПРВЕ ГОДИНЕ - школске 2021/22

Р. Бр. Презиме и име Просечна
оцена
Дужина
студирања
(год)
Коефицијент
1 Никола Јовић 8.80 3 2.93
2 Марко Јовашевић 8.52 3 2.84
3 Бојана Станојевић 8.48 3 2.83
4 Андреја Вељовић 8.30 3 2.77
5 Андрија Живковић 7.33 4 1.83
6 Никола Илић 6.72 4 1.68
7 Душан Грујић 7.68 5 1.54
8 Милан Цакић 7.20 5 1.44
9 Ненад Јоксимовић 7.20 6 1.20
10 Марко Шарац 7.12 6 1.19
11 Милан Благојевић 6.84 6 1.14
12 Јован Попеску 6.80 6 1.13
13 Братислав Раденовић 6.68 6 1.11
14 Марко Михајловић 6.80 6 1.13
15 Дуле Давидовић 6.40 6 1.07

 

[06.07.2020.]  Израђене дипломе:

obavestenjeСтуденти мастер студија чије су дипломе израђене
могу подићи своју диплому у студентској служби одсека
сваког радног дана од 9 до 14 часова.

Р.б. Презиме и име Студијски програм
МАСТЕР СТУДИЈЕ
1 Антовић Александар Грађевинско инжењерство у високоградњи
2 Бељић Душко Геодезија-Геоматика
3 Бјељац Светлана Грађевинско инжењерство у високоградњи
4 Благојевић Славиша Геодезија-Геоматика
5 Бреско Стеван Геодезија-Геоматика
6 Бућан Љубиша Геодезија-Геоматика
7 Гарић Данка Геодезија-Геоматика
8 Дрикић Марина Геодезија-Геоматика
9 Ђорђевић Марија Грађевинско инжењерство у високоградњи
10 Ерић Младенка Геодезија-Геоматика
11 Живановић Бојан Геодезија-Геоматика
12 Живановић Тамара Грађевинско инжењерство у високоградњи
13 Јовановић Катарина Грађевинско инжењерство у високоградњи
14 Јокановић Маја Грађевинско инжењерство у високоградњи
15 Јокић Драган Геодезија-Геоматика
16 Крстић Никола Грађевинско инжењерство у високоградњи
17 Леонтијевић Анђелка Грађевинско инжењерство у високоградњи
18 Манојловић Владимир Геодезија-Геоматика
19 Матић Катарина Грађевинско инжењерство у високоградњи
20 Мехмедовић Јасмин Геодезија-Геоматика
21 Микарић Слободан Грађевинско инжењерство у високоградњи
22 Милинковић Пловдина Геодезија-Геоматика
23 Митровић Ђурђе Грађевинско инжењерство у високоградњи
24 Николић Драган Грађевинско инжењерство у високоградњи
25 Обрадовић Весна Грађевинско инжењерство у високоградњи
26 Обрадовић Јован Геодезија-Геоматика
27 Перић Милан Грађевинско инжењерство у високоградњи
28 Протулипац Весна Геодезија-Геоматика
29 Ранковић Александар Грађевинско инжењерство у високоградњи
30 Ранковић Радован Грађевинско инжењерство у високоградњи
31 Ратковић Душан Грађевинско инжењерство у високоградњи
32 Средојевић Миољуб Геодезија-Геоматика
33 Станимировић Љиљана Геодезија-Геоматика
34 Стојаковић Весна Грађевинско инжењерство у високоградњи
35 Тајков Наталија Геодезија-Геоматика
36 Тодоровић Јасна Геодезија-Геоматика
37 Тривуновић Јелена Геодезија-Геоматика
38 Ћалић Зоран Грађевинско инжењерство у високоградњи
39 Шућур Марко Грађевинско инжењерство у високоградњи

 

[26.06.2020.]  ДОДЕЛА ДИПЛОМА:

DiplomaСтуденти који су завршили мастер студије до 1. септембра 2019.год моћи ће да преузму дипломе мастер студија у студентској служби од 6. до 15. јула или после 24. августа.

Због епидемиолошке ситуације Школа, нажалост, неће организовати традиционалну свечану доделу диплома у јуну ни за студенте основних студија. Студентима основних који су завршили студије до 1.септембра 2019.год ускоро ће бити израђене дипломе које ће моћи да преузму у студентској служби.

Дипломе за студенте који су дипломирали након 1. септембра 2019. године радиће се на новим обрасцима што се очекује да буде од септембра месеца.